Kylie Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   $18
Kategória:   Sminkek szájra

Amikor a folyékony rúzs a csillogással találkozik. Krémes érzetet ad és hidratálja az ajkakat emellet rendkívül tartós anélkül, hogy szárítana.

Viseld az ultra drámai hatásért, akár más folyékony rúzs felett.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gomoripetra

2020. április 16.

Nagyon szerettem a matt folyékony rúzsokat. A Kylie Cosmetics körül pedig hatalmas hype volt az elején... Beszippantott engem is, így az egyike volt a King K, amit megvásároltam. Fogalmam sincs, hogy mi játszódhatott le bennem, amikor rá esett a választásom. Abszolút nem az én színem, nagyon nem áll jól. Szépnek persze szép, kétségtelen. Egyszer viseltem, amikor kipróbáltam és itt ki is merült a dolog. Én úgy gondolom, hogy ár-érték arányban van más alternatíva, ami semmivel sem rosszabb és csak a drogériáig kell menni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

candy28

2019. augusztus 5.

Egy bordós, pirosas árnyalatú Lip Kit-em van meg. Nagyon szép árnyalat és meglepően tartós is. Jó nem egy matt formulájú rúzs tartóssági szintje, de az elvárásoknak megfelel. Ennek a rúzsnak is jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Csipetke

2018. október 3.

Gyorsan szárad, bár nekem egy kicsit ragacsos marad. Nem csomósodik és egész tartós is. Szépen, könnyen fellehet vinni. Egyszer megvettem de többször se. Annyira nem vagyok tőle elájulva. Nagyobb a füst körülötte mint amit ez a márka tud szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Jillian

2017. november 23.

Dancer: elég különleges, nagyon csillámló mélyvörös, igazi metal árnyalat. Ami egyedül furcsa benne azaz, hogy valahogy ahány nő, annyiféleképpen mutat rajtuk ez a szín, én pl. nagyon goth lettem. :D Amúgy igazi party rúzs, ott kimondottan menő viselni.
Magáról az állagról: szép szín, a glosshoz képest kevésbé pigmentált, de ígyis elég jól ott marad. A száradás kicsit lassú, de utána nagyon tart. Minimálisan nyomot hagy (de inkább csak csillámport), de ezzel együtt lehet élni. Lemosni viszont nem egyszerű, nagyon ragaszkodó típus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

bigib

2017. október 3.

Vettem egyet, aminek megtetszett a színe, mikor viszont a számra kentem, meglepve tapasztaltam, hgoy száradás után teljesen más színe lesz. Ennek ellenére nagyon jó pár pillanat alatt megszárad és utána teljesen állja a puszikat, evést, tehát mindent mit kell:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

PastelGuppie

2017. június 1.

Ma megkaptam a Heir árnyalatot és a színe szép, tetszik ez a aranyrózsaszínes visszafogott csillogás. Egy fokkal tartósabb mint a gloss, de nyomot hagy ami engem idegesít. Nem rossz, szép a csomagolása , nagyon jó a márka marketingje. A metal széria egyértelműen nem lesz sajnos a kedvencem és alapból nem is rendeltem volna ,de volt egy akció amikor egy összeg után választhattál ceruzát, glosst vagy metalt.
Glosst már próbáltam, az rossz, a ceruzájuk közepe kimozdul, hát maradt a metal. Tuti nem adnék érte pénzt,de így "ingyen" elmegy egynek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Jelizz

2017. május 16.

Testveremtol kaptam egy kinai aruhazban vette (szoval tuti kopi 😆) sajnos ajak ceruza nem jart hozza. Egy eleg sotetbarna szin. Nekem nem all jol .... dehat Kylie 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

nikkike

2017. május 5.

Az Heir árnyalat van meg, barátkozom vele, de alapvetően szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Az Heir árnyalat van meg, barátkozom vele, de alapvetően szeretem.

d.anett89

2017. január 29.

Már kb hatodik ilyen rúzsom van,eddig még nem találtam el a megfelelő színt!De most végre igen: Koko K szín a megfelelő!
NEM kopik,csomósodik és viszonylag olcsón hozzá jutottam .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

NEM kopik,csomósodik és viszonylag olcsón hozzá jutottam .

AlexandraHerincs

2017. január 10.

Reign árnyalat van meg nekem és az egyik kedvencem :) persze ez gloss ugyhogy nem olyan tartós, viszont nagyon szép a színe és az illata is kókuszos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.