Kylie Cosmetics

Ár:   $62   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Hannabeutygirl, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   $62
Kiszerelés:   4 x 4,5 g

Selymes, krém alapú formula, ami egy húzással is intenzív eredményt ad. A paletta 4 árnyalatot tartalmaz:

• Unbothered (rózsaarany)
  • Get A Way (mélyebb pezsgős arany)
  • Do Not Disturb (rózsaszínes ezüst)
  • Privacy Please (ezüstös pezsgő)

12.000Ft - Kylie Cosmetics The Wet Set
Ár: 12.000 (+postaköltség) , Eladó: vivi22j
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Szegeden / Makón vagy postai átutalással, fizetés: Szegeden és Makón postaköltség nélkül átvehető személyesen vagy utalás után postázok
gogtina

2019. június 15.

Régi nagy álmom mióta megjelent, és a párom meglepett vele szülinapomra. Rendkívül tartós, a forró, izzadós napokat is simán kibírja! A legsötétebb árnyalat (Get A Way) nekem kicsit túl sötét, szemhéjra viszont tökéletes, főleg nyáron. Ár-érték arányban igazából nem olyan rossz, mivel kapsz egy egyedi formulát, egy hatalmas tükröt és annyi highlightert, amit egy egész életbe telik elhasználni! ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

vivi22j

2018. április 30.

Általánosságban a termékről:
Nagyon sokáig vártam ezzel a termékkel, sokalltam az árát. Utána az egyik rendelésemhez hozzáadtam, hiszen úgysem minden nap rendel az ember innen. Több mint egy hónapig vártam rá, utána jól megvámolták, de végülis megérkezett. A termék csomagolása nagyon szép, én a téli kollekcióból választottam a csomagolását (márciusba még kapható volt az is, most már csak a fekete verzióban kapható ha minden igaz).
Maga a termék nem nagy szám, nagyon szépen kiemeli az arccsontot, én a szememre is szoktam használni, szépek a színek, építhetőek, de ! ha valaki szemre szeretné használni, tudni kell, hogy gyorsan elcsúszik a helyéről (hiába rakok alá mindent). De elsősorban highlighter-ről beszélünk, ezért ezt nem rovom fel neki.
Ami viszont fontosabb, hogy egyes színek nem olyan krémesek mint a többi: Privacy Please és Get A Way színekre gondolok elsősorban.

-Pozitívum: hogy a színek nagyon egyediek, nem a megszokott csak arany, rózsaszín, vannak benne olyan kis szemcsék, amelyek plusz árnyalatokat dobnak rá, szerintem nagyon különlegesek.
-Negatívum: ennyi pénzért lehetne jobb is, illetve ecsettel nem nagyon lehet felvinni, csak az ujjammal tudom szépen felvinni a terméket. Meg persze iszonyatosan túl van árazva. (Bár ennél a terméknél végre van tükör, nagy mennyiséget kapunk, szép csomagolással.)

Összességében ajánlanám a terméket, mert nagyon sokszor nyúlok hozzá, de többet nem rendelném meg, mert nagyon drága. Remélem tényleg sokáig kitart, eddig alig használtam belőle valamit, pedig minden nap felkenek egy kis mennyiséget.
Ó, és szerintem világosabb bőrre tervezték, még a sötétebb is olyan kellemes bézses árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Általánosságban a termékről: