Kylie Cosmetics

Ár:   $27   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3 ml + 1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2017. március 27.

Ár:   $27
Kiszerelés:   3 ml + 1 g
Kategória:   Sminkek szájra

A Kylie Cosmetics legújabb ajakterméke.

Extra pigmentált formula ami hidratáló összetevőket tartalmaz. Nagyon tartós akárcsak az eredeti matt ajakrúzsok amivel márka elhíresült, azonban ez a folyékony rúzs nem szárad teljesen mattra.

Egy csomagban egy folyékony bársonyos rúzst és egy színben megegyező ajakceruzát találunk.

Kylie Cosmetics Velvet Lip Kit - Low Key
Ár: 3500 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: Kb. 2-szer használt (fertőtlenítve), Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postán maradó
candy28

2019. április 1.

Miután rendeltem matt Lip Kit-et egyszer gondoltam rá, hogy majd beszerzek egy Velvet-et is. Már van pár Velvet rúzsom Kylie-tól, azokat is szeretem, főleg a Kourt X Kylie kollekcióból a RAD árnyalatot. A választottam a Tod Kraines árnyalat. Nagyon jó Nude szín, plusz mellé nem szárítja annyira az ajkat mint a matt formula. Nyílván picit jobban oda kell figyelni rá, mint egy mattra. A ceruzája ugyan olyan minőségű, mint az eddig megszokott Kylie ceruza. Neki is 5-öst adok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Nagyon élén vörösben van meg ez a Kylie matt rúzs, még másfél éve kaptam karácsonyra. Nem használom sűrűn mivel túl erős és merész szín, de mikor használom, nagyon szépen fel lehet kenni, hamar megszárad és szép matt hatású. Sokáig kibírja, de ha eszünk, kicsit hülyén néz ki utána. Nehezen lehet lemosni (legalábbis nekem) lemosás után még a szám széle is pirosas. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

dorothyk

2018. április 7.

A low key árnyalat van meg, ami így utólag nem igazán az én színem, de nem lehet tőle elvenni ,hogy a formulája sokkal sokkal jobb, mint a sima matte lipkiteknek ,nem szárít, kellemes viselet! Ahogy már említették előttem, nem annyira tartós , mint a matt de én mindenképpen jobbnak mondanám ezt a formulát még így is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Adrika91

2018. március 28.

Nagyon sok színben van meg szintén mint a teljesen matt lip kit:) A formula kellemesen mattra szárad. Nem olyan tartós mint a teljesen matt lip kit, de én mégis nagyon meg vagyok elégedve velük és szeretem őket mert nagyon kényelmes viselet a formula, nem szárítja ki a számat és nagyon szépek a színek! Az illata ugyanolyan kellemes vanília illat. Simán kibír egy evést is! Szépen egyenletesen kopik meg a szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

LaNara

2017. április 24.

Amikor megjelent egyből nagyon megtetszett egy árnyalat, a legvilágosabb Charm és mivel volt egy akció, hogy $25 dolláronként adnak ajándékba egy szájfényt vagy metal folyékony rúzst több se kellet, azonnal megrendeltem. Az ajándékkal egyébként jól megszívtam mert ráírták a dobozra az értékét ami így már a vámhatár fölé rúgott és bizony az ingyen szájfény végül 5000 forintba és 3 hét várakozásba fájt, úgyhogy aki szintén lecsapna a jövőben ilyen akcióra erre érdemes odafigyelni.
Na de az új velvet folyékony rúzsról: a csomagolás, illat olyan mint a régi csak velvet van ráírva és másfajta kártyával érkezik. A ceruza formulára teljesen egyezik az eredeti verzióval de a színe egy kicsit világosabb mint maga a folyékony rúzs. Krémes, könnyen siklik és a bele is kijár, pont mint a Kylie cerkák általában. Maga a rúzs elég más, sokkal krémesebb, nem teljesen matt, de a fényét még szaténosnak sem mondanám. Tartósságban sajnos nagyon elmarad a nagytesótól, ez egyébként nem lenne nagy probléma de mivel "ultra-long wearing"-ként van aposztrofálva ez egy csillag - sajnos, evést nem bír ki és ahova tud lenyomatozik de amúgy ha nem háborgatjuk akkor fent marad sokáig és pár óra elteltével egyre mattabb lesz. Pozitívum hogy nem szárít annyira, mondhatni kényelmes viselni, nem is érzem hogy a számon van ami tök jó. Lemosni könnyebb mint a másik fajtát, habár én olajos lemosót használok ami elé kevés sminktermék állít kihívást.
Összességében azoknak ajánlanám akik nem szeretik a kopogósra száradó, szárító folyékony rúzsokat és habár nem tartós annyira ennyi kompromisszum belefér azért hogy ne legyen segglyuk szája az embernek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.