Kylie Minogue

Ár:   1880 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermatketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. december 15.

Kiszerelés:   75ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermatketek, online

Kylie Minogue Darling parfüm illatával.

Ár: Megegyezés szerint/ajándék , Eladó: DianaS
Állapot: Használt, Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: pecsike
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Budapesten átvehető személyesen, de postázom is.

Bundesfrau

2016. november 22.

Az abszolút kedvenc! Sokáig kerestem olyan parfümöt, amiben előfordul a vanília, de mégsem ez határozza meg az egész illatot.
Évekig a kedvenc parfümöm volt, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják ebben a spray-kiszerelésben. A tartósságára sem volt panasz és így, 75 ml-es body spray változatban kifejezetten gazdaságos is volt. Szerintem nem csak a tinilányoknak, de a fiatalabb felnőtt korosztálynak is kedvére való lehet(ett).
Ha lehetne, még több csillagot is érdemelne a választható ötnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Ha lehetne, még több csillagot is érdemelne a választható ötnél.

DianaS

2016. május 26.

Nem is tudom mihez hasonlítsam.. valami féle gagyi locsolós kölnire emlékeztet.. alig várom, hogy elfogyjon, régi darab ezért szerencsére már nincs sok benne. Még ez a változat is elég erős és tartós. Egy ritka példa natural sprayből, hogy kivételesen tartós de ennek ellenére pocsék. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.