L.A. Colors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. október 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Szépségcsomagocska praktikus  visszazárható tasakban. A tasakok tartalma két négyes szemhéjpúder és egy szemkontúr ceruza.

belle

2011. december 5.

Jól variálható színek és ennyi pénzért nagyon megéri. Alappal nagyon sokáig fent marad, de az se baj ha alap nélkül használjuk. A szemceruzával és a szempillák töveit húzom ki egyébként nem igazán marad fent sehol. Egyetlen dolog ami nem annyira tetszik benne az, hogy a tetejét teljesen le kell venni ha ki akarjuk nyitni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 5.

Judiit

2011. október 22.

Hihetetlen (590 Ft-os) áron vásárolható meg ez a kis bűbáj. Egyes színek (világosabbak) nem annyira intenzívek, de nagyon jól variálhatók és rendkívül szép selymes fényűek. A tartósságra sincs panaszom. ArtDeco szemhéjalappal 12 órát is fent marad, nap végére is szinte olyan, mintha akkor tettem volna fel. Mostanában szinte csak a két paletta színeit használom, annyira elégedett vagyok vele.
A csomag gyenge pontja számomra a szemceruza. Valahogy nem esik jól a használata, keményebb a megszokottnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.