L'amia Natura

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babika20, Módosítva: 2017. március 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Igazi francia, 100%-os tisztaságú, tartósítószer- és alkoholmentes, friss, a növény virágaiból vízgőz desztillációval nyert mikrobiológiai tisztaságú aromavíz.
pH érték: kb. 3.5-4.5

• kiválóan tisztítja a bőrt, összehúzza a pórusokat
  • feszesíti a bőrt, hatékony a ráncok és a bőröregedés ellen
  • javítja az irritált bőr szerkezetét
  • mikrokeringés fokozó, enyhíti a keringési problémákat
  • vérzéscsillapító, öregedésgátló és bőrregeneráló hatású
  • hatékony a pattanásos gyulladt, dermatitiszes, ekcémás, pikkelysömörös bőrre
  • eltünteti a sötét karikákat és a szem alatti puffadást
  • idegtonizáló, méregtelenítő
  • segíti a magabiztosság érzését
  • megnyugtatja az elmét, segít leküzdeni a félelmet és a magányosság érzését

Babika20

2017. március 27.

Iszonyatos erős illata van, ezért én csak estére használtam. A pórusokon mintha valami minimálisat csökkentett volna, bár szerintem egyik kence, tonik se tudja ezeket megoldani. Én főleg emiatt vettem meg, de egyébként mintha a bőrképen is javított volna! A lézeres kezelések ilyen szempontból sokkal hatásosabbak, igaz egy vagyonba kerülnek :) Újra nem venném. Netről rendeltem amúgy az oldalukról, korrekt, megbízható cég. Még ajándék illóolaj mintát is küldtem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.