L'amia Natura

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beauty.squirell, Módosítva: 2019. október 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• 100% -os tisztaságú, tartósítószer és alkoholmentes, friss, koncentrált, a növény leveleiből és virágzatából vízgőz desztillációval nyert aromavíz.
  • Az egyik legerősebb sebgyógyító, gyulladáscsökkentő, vérzéscsillapító, a bőrgyógyítás területén a felhasználása határtalan, kiemelkedő hatással van a rosacea, kuperóza, viszerek, bőrgyulladások, sebgyógyítás és az ödémás problémák kezelésében.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Serbackaja

2021. május 26.

Sebgyógyításra csodatermék! Nagy, gyulladt pattanások kinyomása után szoktam fújni belőle egy picit a pattira, azonnal összehúzza a sebet, elállítja a vérzést. Pár óra múlva olyan, mintha egy többnapos, múló patti lenne a helyén. A szaga elsőre nagyon erős és kellemetlen, de hozzá lehet szokni, sőt, én már meg is szerettem. Ár-érték arány megfelelő, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.