L'Angelica

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Fog- és szájápolók

A L’Angelica Total Protection fogkrém természetes kakukkfű, menta, boróka, rozmaring és zsálya kivonatokat tartalmaz, melyek fertőtlenítő és hűsítő hatást gyakorolnak a szájüregre, hosszan tartó friss érzetet hagyva. Ezen kivonatok és a megfelelő szájhigiénia együttes hatása segít megelőzni a fogszuvasodást, fogkövet, rossz leheletet és a lepedékképződést. Tisztítja, frissíti a szájüreget és természetes módon védi a fogakat és az ínyt. Monofluorophosphate Sodiumot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kelly7dy

2016. június 30.

Én a fehérítős változatát vettem meg, mivel elegem lett a rosszabbnál rosszabb fogkrémekből. A vásárlásom oka nem az öko-bio dolog volt, de nem is az , hogy mennyibe kerül, sokkal inkább az,, hogy olasz és tudom, hogy megbízható termékeket gyártanak leginkább. Nagyon szépen tisztít, a leheletet frissen tartja. Szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

hvcs

2015. február 7.

Szinte viccesnek érzem, hogy egy fogkrémet véleményezzek... de mivel ezt tényleg annyira szeretem, nem hagyhatom csillagos ötös nélkül :-) öko-bio fogkrém, de ahhoz képest az ára kifejezetten oké. Egyszer véletlenül a teafaolajos testvérét vettem, na az kicsi sok volt a jóból. Ez viszont nagyon visszafogottan gyógynövényes, ezért már jó ideje kitartok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Blackxentric

2014. október 7.

A kedvenc fogkrémem. Jól tisztít, kellemes az íze. Mást is rávettem, hogy kipróbálja. Azóta ő is csak ezt használja. Gyakran fájtak a fogai. Azt mondta azóta, hogy ezt a fogkrémet használja megszűnt ez a problémája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

kismadár

2014. szeptember 11.

Szerintem nagyon jó fogkrém, jól tisztít, kellemes az íze és friss leheletet biztosít. Az ára is jó, újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Rita25

2014. június 5.

Nekem nem tisztít eléggé,az íze jó,nem erős de érzem mégis,hogy fogat mostam.Reggelre is kellemes érzést nyújt,nincs az a szájszag amit némelyik fogkrémnél tapasztaltam már.Eddig ez a legjobb amit kipróbáltam,ha nem találok olyat ami jobban tisztít marad ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Morsolya

2013. november 19.

Nagyon jó fogkrém! Annyi mindent hallani mostanában a túlzott fluorid fogyasztásról, hogy kerestem egy alacsonyabb fluorid tartalmú fogkrémet. A hagyományos, közkedvelt fogkrémekben kb. 1400ppm fluorid található, ebben a fogkrémben kevesebb van: 792ppm. Megkérdeztem a fogorvosom véleményét erről, és azt mondta, hogy ha valakinek alapvetően jó fogai vannak, kevés cukrot fogyaszt és minden nap rendszeresen, alaposan mos fogat, akkor ennyi fluorid is elegendő. Nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

liljaa

2013. március 16.

Tényleg kellemes ízű, és hosszan tartó "tiszta" érzést hagy maga után. A parabének miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Rony

2012. július 22.

Költségcsökkentés miatt váltottam erre a fogkrémre a Dentiste-ről. Hát azért nem olyan jó, mint az elődje, de teljesen jól tisztít, kellemes gyógynövényes íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.