L'Artisan Parfumeur

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Ár:   33 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bors, édesgyökér, ánizs, mogyoró, cédrusfa, szantálfa, guajakfa, méz, mirha, tölgymoha

L'Artisan Mechant Loup edt 100 ml
Ár: 20.000 Ft postával , Eladó: kundus
Állapot: Új, celofános , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
emb1p3

2019. szeptember 11.

Update: az évek múltával csak egyre jobban szeretem a farkaskát, de tény, hogy nem egy viharszagatta, vérben forgó szemű vadállatot kell elképzelni, hanem egy tehetséges Mr. Ripleyt, egy gyengédnek tűnő, elegáns és intellektuális gazembert, aki nem széttépi Piroskát, hanem jelzálogot vesz fel a házára, és felszívódik az ékszereivel. Borsos-ánizsos gazzal nyit, ami megcsípkedi az álmos kis orcáinkat, aztán, mikor már épp visszanyernénk az éberségünket, elzsongít némi mézzel és pörkölt mogyoróval. De mindeközben azért a végig őrzi az erdő nyirkos, bőr alá kúszó kipárolgását, Hangulatában egy picit hasonlít az ELDO Faunjára, de míg az a lüktető, nyáréji erdő, ez az őszi, mohás talaján már gyűlik fel a lehullott lomb. Durva cucc ez, mert egyszerre ciprusos, zöld, fás és azért gourmand is, egy külön állatfaj. Lehet egyébként, hogy valahol ez a veszte, talán azért nem annyira népszerű, mert úgy uniszex, hogy se nem igazán nőies, se nem férfias, valahogy a kettő között lebeg, mint Tilda Swinton. Pont az én gusztusom szerint. Amíg nem szerettem belé teljesen, addig is lenyűgözőnek tartottam, de most meg már mit csináljak, mit tud erről mondani öt sovány kis csillag? (Mondjuk tartósabb lehetne... 2-3 óra és vége. Hüpp.)

2016: Ez egy nagyon szép, meleg, kicsit ravaszkás, fűszeres-édes gourmand, én pedig egy elvetemült Piroska vagyok, ugyanis szerintem teljesen uniszex, magam is szívesen hordom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

aidanne

2018. augusztus 13.

Fantasztikus illat. Az elozo velemenyeket olvasva, rajtam elkepzelheto, hogy nagyon szepen mukodik. Erzek benne valamifele szappanos tisztasagot is, de nem jovok ra vajon melyik jegy teheti ezt a boromon, mert egyiknek sem ismerem azon tulajdonsagat ami ezt valtana ki. Amit erzek az az edesgyoker, anizs es a mez. Nyomokban talan tartalmaz mogyorot is, de nem merem batran kijelenteni. A bors kesobb ad egy kis pikans loketet ez meg szebbe teszi rajtam az amugy erdekes kompoziciot. Tetszik, nagyon szep es lagy, megis legies. Megint csak egy L'artisan illat amit csak is imadni lehet. Ferfiakon es nokon egyarant csodalatos lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

csaktom

2018. január 9.

előbb olvasnom kellett volna, aztán fújni, de már mindegy, fújtam a mintát. bár ne tettem volna! innen is csókoltatom, akinek a pörkölt mogyoróról, mézről és ánizsról egy ázott farkas jut eszébe, én a lába nyomát se tudom felfedezni benne. talán, ha a piroska és a farkas intellektuális farkasa azután kapja be a nagymamát, h kényelmesen meguzsonnázta a mogyorós kalácsot habos kakaóval

amúgy a maga nemében, mint férfias felé hajló uniszex gourmand illat, nem rossz (bár elég gyengécske, bőrközeli), de anhoz képest, h azt vártam, az üvegből egy ázott farkas ugrik rám és átharapja a torkomat, elég kiábrándító

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

asdf27

2017. január 28.

Nagyon szuper, különleges férfi illat. Érdekes a bors és az édes dolgok keveredése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Ascyra

2016. december 21.

Az első benyomásom az volt, hogy mi ez a rothadó-vizes bűz?! Ezt tényleg parfümként értékesítik? Aztán a párom néhányszor magára fújta az illatmintát, ami időközben elfogyott. Nekem nem hiányzott, de ő emlegette. Hogy ennek márpedig tényleg ázott farkas szaga van. Mivel ő szereti, vettem neki ajándékba; nagyon örült. És most már én is. Reggelente, ahogy álmosan vánszorgok át a szobán, ahol magára fújta, mindig az az érzésem támad, hogy ez valami fenséges, varázserővel rendelkező bájital. Nőként egyszerűen nem tudok ellenállni, belefúrnám magam a szőrbe, tépném azt a testet és vadul adnám át magam letagolózó ölelésnek. Ez a parfüm egy mesterkélt afrodiziákum, semmiképp sem szabad üvegből vagy papírra fújtan megítélni. Testre és csak oda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

Poldi

2016. augusztus 23.

Sziasztok!
Ismét egy érdekes, gazdag illattal van dolgunk, ami inkább fás-fűszeres, és egy picit goumandba hajló. Az illatpiramisban felsoroltak mellett, én a háttérben érzek még pár zizegő fűszert, füstöt, fenyőt és valami szeszes likőr illatot is. Számomra a mogyorónak, az illatban nincs túl nagy jelentősége, viszont a cédrus-szantál páros, annál szebben domborít. Nem érzem meleg illatnak, inkább csak közép melegnek.

A hangulata számomra megfoghatatlan, ezért nagyon érdekesnek találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Sziasztok!

A hangulata számomra megfoghatatlan, ezért nagyon érdekesnek találom.

Gigike

2016. július 28.

Ahogy itt szokták írni és most én is bevetem... "Ne kövezzetek meg érte.." Mert sokan 5*-ra jelölték és emiatt is mentem bele a csere-berébe, amit nagyon meg is bántam.. Soha többet ilyet..
De ez.. Ez egy borzalom!!! És pedig nekem van egy pár unisex illat ami durván bejön, de ez..
A nyitása tényleg kicsit unisexes, de aztán átalakul férfivá, ami viszont gyötrelem..
Van benne valami amit már nagyon nagyon sokszor éreztem az életem folyamán és irtózom is tőle rendesen..
Se a páromnak se nekem nem jött be. Nagyon sajnálom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Se a páromnak se nekem nem jött be. Nagyon sajnálom..

kicsiliba

2016. június 2.

Nagy L'artisan-fan vagyok,minden illatuk gyönyörű,mesébe repítenek és elvarázsolnak,kb.1 órára!Addig tart a csoda,aztán elillan rólam az összes illata!Kivéve ezt!Ez valami hiper tartós,fenséges illat,nem érdekel,hogy férfi parfüm,érezni akarom magamon és kész,pont mint amikor a szerelmemmel töltött fülledt délután után nem akarok lezuhanyozni egy ideig,hagy érezzem Őt még magamon! !Itt mutatta meg egy kedves km-es lány(Ritalinka),köszönöm neki ezúton is!
Érdekes olvasni az illatjegyeit,a mogyorón kívűl teljesen más illatokat éreztem,pedig nagyjából be tudom lőni őket!Rajtam leszáradás után dohányos-bőrös-tonkababos illata lesz,tudom,hogy nincs benne egyik sem,de akkor is ezt érzem! A névválasztás viszont egyáltalán nem tetszik,ha mindenképp bele kellene kötnöm valamibe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

adelmus

2015. április 29.

Általában elmondható, hogy egy valódi "nőmágnes" a Dühös, mérges(?) Farkas. Mikor pár éve vettem egyet a Lelőhelyen azt mondta az eladó, van egy hölgy vevőjük, aki látatlanban elkérné annak a férfinak a telefonszámát, aki ezt az illatot megveszi.
Nos.. tényleg "hatásos".. :)
Viszont mindenképpen jó lenne az illat változatlanul hagyása mellett egy Edp. verzió is, mert a jelenlegi edt. mintegy 4 óra után odabújik, közel húzódik viselőjéhez, megszüntetve azon erényét, hogy egyszerűen bevonzza, mintegy levadássza a másik nem becserkészett egyedét..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Nos.. tényleg "hatásos".. :)

Svetlana

2013. július 1.

A világ egyik legjobb ffi parfümje! Nagyon csábító illat, de tudni kell viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.