L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A La Chasse Aux Papillons szívét a mediterrán nyár tarka illatai alkotják. Illatok, melyek ott bujkálnak a narancs- és citromfák alatt. Képzeljük el, ahogy elszenderedünk az öreg lime fa tövében, felettünk pillangók járják égi táncukat, nyári virágok és hársfa illata érződik – amibe halványan, de azért jól kivehetően egy kis tubarózsa keveredik. Illatok, melyeket a nyári szellő hoz magával, a mediterrán vidék, a napbarnított bőr illata. Bárcsak soha ne érne véget az a csodálatos nyár…"

Keresem: L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons Extreme
Ár: Mindegy , Eladó: Torpece
Állapot: Üveges maradék vagy teli üveg, Helyszín: Miskolc, fizetés: Megegyezés szerint

RekaKrem

2019. január 19.

Rajtam ő minőségi rágógumis (pozitívum!) tubarózsa, annyira feldobja a hangulatomat :)))
KERESEM! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 19.

KERESEM! :)

mariann33

2018. március 13.

Szeretem a L'artisanokat,bár van még mit bepótolni.
Eddig a zöld illatai jöttek be,de erre is írták többen hogy zöldes-virágos(mindegy a lényeg hogy nem édes),ezért mindjárt 100ml lett belőle.
Ennél a L'artisannál érzem először azt,(a többi első szippantásra tetszett)hogy idő kell neki,szokni kell,és ha ez megtörtént,ő is szeretni fog:)
Nagyon tartós,nem akarom mert nem is tudnám kategorizálni vagy hasonlítani más illatokhoz,jellegében sem ismerek hasonlót.
Finom,krémes,tartós,kedves tavasz illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Szeretem a L'artisanokat,bár van még mit bepótolni.
Finom,krémes,tartós,kedves tavasz illat!

juditkaa70

2018. január 3.

Mintám volt belőle,de egy ritka borzalmas illat. Olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

Mintám volt belőle,de egy ritka borzalmas illat. Olyan semmilyen.

kvin

2018. január 3.

Elnézést a rajongóktól, de ez valami borzalom! Szerintem még soha nem jártam így parfümmel, hogy majdnem elhánytam magam tőle. Ez nem is illat, egyszerűen elviselhetetlen szag! Virágos rét helyett egy rakás gyom és rothadt virág, szó szerint gyomorforgató! Szerencsétlenségre baromi tartós, alkoholos csutakolással sem bírtam levakarni. Borzasztó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Rozi71

2017. május 9.

Kellemes tavaszi virágillat, nem túl bódító, nyárra is elképzelhető. Kifújás után kicsit légfrissítős, de pár perc után kellemes. Picit gyógynövényes is, de kellemes (valószínűleg a hársfa). Nekem összességében túl virágos, nem vennék belőle teljes üveget. Fiatal, szőke nőt képzelnék hozzá, romantikus nyári ruhában és saruban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

Scara

2017. február 18.

Igazi tavaszi-nyári virágoskert illata van, de sajnos az én bőrömhöz nem illeszkedik úgy, ahogy én azt gondoltam. Párszor próbáltam, de inkább új gazdát keresek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

fruzsicaaa

2017. február 7.

Iszonyatos csalodas. En is a tortenet kapcsan figyeltem fel ra es csodat vartam. Helyette valami borzalmat kaptam. Szuros, eroszakos illat. Egy viragos ret nem ilyen! Es ha Lou lelke ilyen, hat... nagyon nem!
Tomeny tubarozsa, mintha viragporba hempergetnenek. Fejfajdito nyomaszto illat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

bobherceg80

2016. augusztus 12.

Csodás citrusos-füves illat,a tavaszi természet illata.
De személy szerint furcsának érzem ezt parfümként,ezért a ma érkezett 2 ml-s fújósomat feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Csodás citrusos-füves illat,a tavaszi természet illata.

leila0803

2016. július 17.

Ezt a parfümöt még nem illatoltam. De ha csak fele olyan szép, mint Lou lelke az Én mielőtt megismertelek című könyvben, akkor már jár az 5*.Legszívesebben minta nélkül egyből vennék egyet a könyvélmény hatására. Azért furja az oldalam a kíváncsiság, vajon miért írták bele a regénybe ezt a parfümöt? :O :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

Marcsi66

2016. július 4.

Nem ámítás,nem csalás ,csak egy újabb varázslat,és őszintén nem is értem HOGY lehet így visszaadni,becsomagolni a természet csodáit?Valóban olyan mint egy romantikus séta, a mediterrán nyárban,narancs és citromfák alatt,,,lágy szellő fújja felém a boldogság illatát,az életből nagy szeletet kanyarítok most,kb ilyen érzés,Nagyon hangsúlyos a hárs,teás,kis citrommal,majd érződik a virág,,,,nagyon lágy az egész,mégis egész nap érződik,
Gyönyörű,le a kalappal

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

Gyönyörű,le a kalappal