L'Artisan Parfumeur

Ár:   23 700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   23 700 Ft

Megjelenés éve: 2000

Illatjegyek: rózsabors, rózsa, szegfű, ylang-ylang, liliom, sárgaviola, hajnalka, gyanta, vanília

L'Artisan Parfumeur Oeillet Sauvage EDT FÚJÓS
Ár: 5 ml 1500 Ft, 10 ml 2700 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tarzicia

2020. május 26.

Látom, csak egy vélemény van róla, én se írtam, pedig ismerem, de akkor most, hogy megváltam tőle, pótolom.
A legélethűbb szegfű illat, amivel valaha találkoztam.
Ez nem az a tipikus retro szegfű, vagy a fűszeres, nehéz fajta, hanem igazi vadszegfű. Aki szagolt már vadszegfűt, rögtön tudni fogja, hogy miről beszélek: ez egy egyszerű, vidám, édes illat, ami nem bódító és nem nyomasztó. Nálunk minden nyáron van a teraszon ilyen virág, és ha olyan a széljárás, már méterekről érezni az illatát, én nagyon szeretem.
Az Oeillet Sauvage tökéletesen adja vissza ezt az élményt, és végül pont ez lett a veszte: ez nekem nem parfüm, hanem virágillat. Nagyon tetszik, de nem magamon, szobaillatosítóként elfújkálni szegényt meg azért nem vitt volna rá a lélek.
Végig ez a vadszegfű dominál benne, egy kis liliommal, nyomokban ilang-ilangot tartalmaz. Könnyed és lágy, nem nehezedik az emberre, szöges ellentéte pl. a Nuit de Tubereuse-nak, ami rajtam nem tubarózsa, hanem tömény szegfű ill. szegfűszeg. A vége felé a szegfű azért kicsit halványul, és marad egy balzsamos finomság, kár hogy nem hosszabb ez az utolsó szakasza.
Nekem még a korábbi rózsaszín cimkés változat volt meg, az az üveg nagyon szép. Sajnálom kicsit, hogy továbbadtam, de remélem, új gazdája szeretni fogja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

A legélethűbb szegfű illat, amivel valaha találkoztam.

aidanne

2018. augusztus 13.

A vadszegfu:)
Amikor elfontottem, hogy ismerkedni szeretnek vele, az nagyreszt az osszetevok miatt erdekelt. Amikor mar alkalmam volt felfujni, elsokorben nem tetszett igazan, mert minden olyat mutatott, ami nem en vagyok. Egy idos, vegtelenul elegans, arisztrokratikus, osz haju holgy jutott rola eszembe. Kesobb azonban elkepeszto arcat mutatta meg nekem. Vegre igazan ereztem az egyik kedvenc fuszeremet, a szegfuszeget egy kis ylang-ylang-al, ott leledzik a gyanta, kesobb feltunik a liliom es piciket a vanilia is. Most mar nem erzem, ogy egy idos holgy illata, mert en is tudok azonosulni vele, fokent mert gyengem egy illatban ha pl kremes. Es ez csodalatosan kremes viragos ozon. Fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

A vadszegfu:)