L'Artisan Parfumeur

Ár:   21 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Ár:   21 600 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatösszetétel: ánizs, fehér pézsma, pacsuli, kömény, pacsuli, illatvirág, írisz, fehér pézsma, cédrus, szantálfa, vetivérfű

mooo

2016. október 11.

Eddig a Montale Patchouli Level volt nálam az igazi, nagy betűs pacsulis illat.....eddig! Változatlanul leborulok Montale mester művei előtt ( a Powder Flowers verhetetlen púderes csodaimádat) , de be kell látnom, hogy ez a pacsuli fincsibb! Puhább, bújósabb, sokkal-sokkal nőiesebb!!! Olyan mint ha a Montale ennek az illatnak a férfi verziója lenne. Fáj a szívem utána, de megvenni nem fogom, mert az én imádott kedvesem torkán semmilyen formában nem tudtam még lenyomni pacsulis illatokat....azonnal kiszúrja az összetevők között és határozottam megkér, hogy mossam le! :-( DE pacsuli kedvelőknek kötelező darab!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Poldi

2016. augusztus 17.

Sziasztok!
Elsőre kicsit meghökkentő a Patchouli Patch nyers, gyógyszeres, földes illata. Nekem barátkoznom kellett vele, mert nem finomkodik, nem hízeleg, hanem elkapja a grabancodat. Aki nincs ehhez hozzászokva, az óvatosan közeledjen hozzá, tesztelgesse, és adjon neki időt.
Akit igazán érdekelnek az illatok, és az összetevőket külön külön is tanulmányozni szeretné, az itt a pacsulit klasszul ízlelgetheti, mert nagyon élethű. A többi komponens, klasszul belesimul a képbe. A fűszerek szinte nyomják előre a főkolompost. Van benne valami ősi. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Sziasztok!