L' Erbolario

Ár:   4807 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissPoppy, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Testápolás

Finom, könnyed, csodálatosan lágy. Egy kiváló minőségű testpúder, amely bársonyos simogatássá változik a bőrfelületen. A fürdés vagy zuhanyozás után, örömtelivé válik szétoszlatni a puha pamacs segítségével: egy finom kézmozdulat amely minden nedvességet felszív miközben varázslatossá teszik a bőrt az álomszerű Accordo Viola illat.

Bőr semleges pH értékű. Hipoallergén.

MissPoppy

2015. január 30.

Egy kis luxus igazi élménnyé teszi a fürdőszobai tisztálkodást... Maximálisan finom, és beváltja az ígéretét. Beleszerettem a termékbe, ahogy kipróbáltam. Nagyon finom tőle a bőröm.
Igazi csodának tartom, amit e márka készítői kihoznak a botanikából, fantasztikus termékek! Az egész L'erbolario világ varázslatos számomra, igazi rajongója vagyok a termékeiknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.