L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2019. október 22.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Egyéb

Vörös kínafakérget, fekete szedert és rebarbarát tartalmazó, könnyű és kellemes textúrájú készítmény, amely rendkívüli komfortérzetet biztosít a bőrnek. Egyedi, innovatív termék, mely a hintőpor minden előnyét magában foglalja, mégis különlegesen könnyű és egyszerű használatot tesz lehetővé. A tápióka- és kukoricakeményítőt, valamint rizsfehérjét tartalmazó összetételt különböző gyógynövénykivonatok gazdagítják, melyek együttesen hármas, adsztringens, tonizáló és kisimító hatást tesznek lehetővé.

Kiszerelés: 150 ml

Ayla

2012. február 2.

Imádom! Isteni illat: rafinált, visszafogott, mégis intenzív és az állaga is tökéletes. Maximálisan azt nyújtja, amit a terméktájékoztató alapján elvárnék: a bőr bársonyos, selymes és tökéletes száraz, ugyanakkor illatos marad még a használat után 5-6 órával is és nem csomósodik. A praktikus, pumpás adagolófejjel anyagveszteség nélkül lehet dolgozni és a lágy textúrának köszönhetően a terméket is könnyű eloszlatni. Mivel szinte csak feketét hordok, így nekem különösen fontos, hogy használat közben egyáltalán nem porzik és tényleg nem hagy foltot a ruhán! Nagyon kiadós és gazdaságos: a sajátomat kb. két éve vettem és még mindig félig van (igaz, nem teljes testre használom, hanem csak a lábamra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.