L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   Myropolium

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatjegyek: mandula, pisztácia, karamell, vanília

AAndi115

2018. január 23.

Óóó! Pont azt kaptam, amit vártam. Keserűmandula, keserűmandula vaníliával, kissé poros-édes-krémes keserűmandula. :D Rajtam viszonylag tartós, nem émelyítő, hanem édeskés csak. És tényleg olyan, mint a mandula aroma. Érdekes ez így, parfümnek, de szerintem egyáltalán nem rossz. Végre valami más. Nem virág, nem méz, nem ámbra, nem cukros gejl vacak. Abszolút üdítő! Nekem tetszik. Erős 4-es ez is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

necra

2017. november 3.

Nem tudok vele azonosulni, pedig csudafinom illat, igy felteszem eladásra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Nem tudok vele azonosulni, pedig csudafinom illat, igy felteszem eladásra

VMartaK

2017. február 2.

Mandorla - Egy mandulaillat, amilyennek lennie kell. Nem tul edes, de nem is tul keserü, enyhe marcipanillattal keveredve. A manduailat vegig, a parfüm illata valtozasa alatt, kezdettöl fogva vegig jelen van. Valoban egy alom azok szamara, akik ez az illatiranyzatot kedvelik. Erös auraja van, es egy kellemes illatfelhöt hagy maga utan a viselöje. Mivel L Erbolario nem dolgozik allatkiserletekkel, igy a parfüm összetevöje is termeszetes anyagokbol van. Nekem az illata a börön ugy finomabb, ha ala keves vazelinnel kenem be a böröm, ahova a parfümöt rafujom.
Egyetlen egy hibaja, hogy egyaltalan nem tartos, kb. 20 perc utan alig erezhetö - masok altal is, emiatt sajnos egy csillaggal kevesebb. Megprobaltam sokat, minden oldalrol magamra fujni, de sajnos rövid ideig tart az illata igy is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Anne74

2017. január 25.

Az egyik legkellemesebb illat, amelyet valaha éreztem.
Nem évszakfüggő.
Annyira selymesen körbeölel, hogy mosolygásra készteti a legborúsabb embert is.

Nagyon kellemes, finom, elegáns illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 25.

Az egyik legkellemesebb illat, amelyet valaha éreztem.
Nem évszakfüggő.
Annyira selymesen körbeölel, hogy mosolygásra készteti a legborúsabb embert is.

Nagyon kellemes, finom, elegáns illat.

RitaL

2016. július 26.

Nekem a legnagyobb melegben jött meg a kedvem a mandulaillathoz, és nem csalódtam. Nagyon ajánlom. A tanulság, hogy nem kell mindig mereven ragaszkodni ahhoz, hogy mi téli, mi nyári illat, érdemes azt hordani, amihez az ember pont kedvet érez. Ez a parfüm tényleg tisztán madulaillatú, de nem túl édes, rajtam egy picit kesernyés, ami nekem nagyon jóleső.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

Timi8

2016. március 26.

Mindent imàdok ami mandulàs, legyen az desszert, tejturmix, bàrmi. Règóta szemeztem ezzel az illattal is, kb.mióta megjelent, de alkalmam nem nyílt soha megillatolni. Valójàban próbàltam elkèpzelni, milyen lehet, a vèlemènyek alapjàn pedig úgy èreztem, hogy testhezàlló volna szàmomra. Nagy örömömre sikerült hozzàjutnom egy kis üveges maradèkhoz, úgyhogy tegnap óta tesztelem. Egyelőre azt èrzem, hogy túlgondoltam mindent vele kapcsolatban. Nem èrzem sajnos azt az "olasz-fagyizó"-feelinget, amit vàrtam ill.amit Ti is írtatok előttem. Pedig de szetettem volna! Lehet, hogy a túl tömèny vagy a túl szintetikus parfümillatokhoz vagyok szokva ès ez nekem túl natur vagy emiatt szinte illattalan? Rajtam sajnos nem is èdes. Règebben volt egy 10ml mandulaolajam amit kèzkrèmhez szoktam cseppenteni vagy körömàgybőrömbe szoktam belemasszírozni. Ennek is ugyanolyan enyhe keserűmandula vagy mandulaaroma illatàt èrzek de inkàbb úgy ètolaj "illattal" keverve. Egyelőre nem tudom, hànyadàn vagyunk egymàssal, pedig most is a csuklómon van. Ha alakulunk, update-lek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

galagonyanya

2016. március 2.

Most lett ilyenem - igazi finomság. Nem az a ragacsos-émelygős marcipán, hanem a kellemesen lágy, épp a kellő mértékben édes, már-már roppanós mandula. Az olasz fagyizó kifejezést aláírom - vagy még inkább mandulás csók. Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

nicole74

2016. február 7.

Tömény, marcipános, édes mandulaillat. Finom, de nekem sok parfümként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 7.

Tömény, marcipános, édes mandulaillat. Finom, de nekem sok parfümként.

Laci

2013. augusztus 28.

Nem tudok jobb hasonlatot írni, mint amit a fragrantican olvastam. Olaszországi fagyizó illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.