L' Erbolario

Ár:   4850 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia04, Módosítva: 2017. november 22.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Tusfürdők

Az orgona Serenella néven is ismert, amely a derűs kifejezésből ered. Ezt a derűt a tusfürdő használatakor bármikor megtapasztalhatod, köszönhetően annak, hogy a bőrt hidratálja és védi a hidrolizált kenderfehérje, puhítja és felfrissíti a ziliz kivonat, és becsomagolja a derűs orgonavirág illata.

Cintia04

2017. november 23.

Nagyon virágos, nagyon orgona, nagyon imádom! Nem szárít, jól tisztít, közepesen habzik jó élmény vele a fürdés. Az egész fürdőszobát bekebelezi ez a finom illat és a bőrön is elég sokáig fent marad! Tényleg nagyon élénkítő hatása van ennek a tusinak már az illata miatt is. Az illata olyan mint egy finom, virágos parfüm. Nagyon minőségi, szép termék.:) Nagyon hasonlít a Mugler Alien parfümjére az illata bár tudom, hogy az nem orgonás de mégis!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.