L' Erbolario

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. május 9.

Lelőhely:   Myropolium

Golyós, gél állagú parfüm hortenziával, vaníliavirággal, ylang ylanggal és fehér mohával.

Illatok koncentrált együttese, amelyek egymást körbefonva nyílnak és virágzanak, ahogyan buján kihajt a csodálatos hortenzia is: a legfinomabb, legkönnyebb, vonzó és csábító illatokat árasztja, így közvetíti a nőiség valódi bűverejét.