L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brunette, Módosítva: 2013. április 17.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Egyéb

Kakukkfű és babér kivonattal. A mediterrán erdő és a tenger illatát idézi fel ez az arcszesz, amelytől a borotválkozás új, eddig ismeretlen élménnyé válik. A borotválkozás utáni arcvizet könnyed mozdulatokkal vigye fel. Mindennap felfrissíti arcbőrét, ami borotválkozás után különösen kívánatos a bőr hidratálásával együtt. A búzacsíra kivonat segít visszaállítani a bőr helyes lipidegyensúlyát, az értékes olíva- és limnantolaj gazdagon táplál, a kakukkfű tonizál és tisztít, a babér pedig bőrlágyító és összehúzó hatású. Ezek az alkotóelemek biztosítják, hogy arcbőre rugalmas és feszes legyen.

brunette

2013. április 8.

Anno Olaszországban találkoztam ezzel a márkával es örömmel konstatáltam, hogy nemcsak termékeiben bővült, de fiatalodott is a brand. Ebbe az after shave-be (ami inkább egy balzsam) beleszeretni egy pillanat műve az egész, a férjem teljesen odavan érte. Illata finoman fűszeres, amiben dominál a babér, de azért nem emlékeztet a krumplifőzelékre. :-) Szerintem olvassátok el Laci leírását a Periplo parfümjénél, annál találóbbat nehéz lenne írni. Sima, ápolt bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Saccharomyces Cerevisiae Extract

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.