L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2019. október 22.

Lelőhely:   Myropolium

Friss, tiszta és megnyugtató, akár eleme, a levegő. Egy egyedülállóan vonzó illat, mint az igéző fehér virágok a tiszta és elegáns szirmai.A női érzékenységet azonnal elbájolja ennek a parfümnek a tiszta személyisége és kifinomult őszintesége, melyet a fehér rózsa és az orgonavirág tesz egyedivé és a jázmin és narancsvirág szirmai teszik meleggé.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

illatvarázs*

2014. november 15.

Tiszta, finom, krémesen-friss púderes illat. Semmi szilikózisos, fullasztó púder illat nincs benne, hanem az a friss, babás, - picit olyan, mint a Bvlgari Petits et Mamans - , de attól mégis virágosabb és nőiesebb.
Enyhén meglapul benne egy kis klasszikus kék Nivea krém illat is. Szeretem hordani, mert kifejezetten megnyugtat és kiegyensúlyozottá tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 15.

Ayla

2012. február 1.

Erőteljesen virágillatú parfüm a L'Erbo termékekre jellemző naturkozmetikai összetevőkkel. Nekem túl tömény és hiányzik belőle a női rafinéria, az összetételben szereplő fehér virágok miatt egy kicsit frissebb és kevésbé émelyítő illatra számítottam. Ennek ellenére télre jó választás lehet, de nekem egyáltalán nem lett a kedvencem - hiányzik belőle az a rafinéria, amit egy jó parfümtől elvárnék. Az egyszerű, ámde nagyon szép üvegért és a természetes összetevőkért, valamint a szuper tartósságért (reggeltől estig, egy fújással) jár a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.