L' Erbolario

Ár:   14 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. július 24.

Ár:   14 700 Ft
Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Hidratáló krémek

"Ez a célzott hatású krém nem csupán szilárddá, üdévé varázsolja az arcbőrt, de innovatív hatékonysággal a bőrfelszín fényét és annak egységét is biztosítja, eltakarja a barna foltokat és egyéb bőrhibákat. Az exkluzív VerbaLuce natúrkozmetikumot enzimatikus jellegű biotechnológia segítségével nyertük ki az ökörfarkkóró és kankalin virágaiból. A készítmény különlegessége, hogy rendkívüli, erős foszforeszkáló hatással bír. Hozzájárul a bőrszín egységessé tételéhez, eltakarva a pigmentfoltokat és az arcpírt a fényesítő hatású alma, a citrusfélék, az indiai szamóca és alfa-bizabolol hatóanyag-együttesének segítségével. A bőrszövetek rugalmasságáról és frissességéről gondoskodik a tápláló karité vaj, a bársonyos hatású mangóvaj, a lágyító biológiai ligetszépeolaj és az antixoidáns növényi napraforgóolaj. Fényesítő hatású krémünk ragyogó, egységes bőrszínt biztosít."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

misno

2017. június 17.

Megvettem az egész szettet, kíváncsi voltam a cég termékeire, és nagyon jó akció volt rá az egyik online boltban. Illata natúr, jól hidratál, nem tapasztaltam érzékenységet, vagy több pattanást. Túlzottan egységessé nem teszi az arcom, mondjuk ez nem is igen várható el, mivel elég sok vörös folt van a bőrömön. Felkenéskor viszont valóban valamivel ragyogóbbá teszi a bőrt.Összeségében egy jó minőségű hidratáló, a teljes árát viszont egyáltalán nem érné meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.