L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2019. október 22.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Egyéb

Alkoholmentes borotválkozás utáni tonik, amely egyszerre tonizálja és hidratálja az érzékeny bőrt. Bőrrokon hatóanyagai révén védi és kellemesen felfrissíti a bőrt borotválkozás után, varázsmogyoró (hammamelis) tartalmának köszönhetően pedig kiváló gyulladáscsökkentő hatású. Bőrsemleges pH értékű. Hipoallergén. Érzékeny bőrön tesztelt.

Kiszerelés: 100 ml

morning_glory

2012. február 11.

A barátom szereti, neki férfi létére elég érzékeny a bőre, és pont azért jó ez, mert nincs benne alkohol. A vetiverért én speciel odavagyok, de neki is tetszik, szerintem fogok még neki ilyet venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Laci

2012. február 11.

Én csak örülök, hogy nem csíp, falra mászom az alkoholtól borotválkozás után, annyira kellemetlen és szárító tud lenni.

Ayla

2012. február 2.

Apukámat és a barátomat is megleptem vele, mert az illatát egyszerűen imádom! A dizájnja elég retros (apukám például a "Mi ez a vacak?.." kérdéssel nyugtázta), ami nekem nagyon bejön, viszont tény, hogy nem túl praktikus adagolást tesz lehetővé. Az illatát viszont imádom! Nagyon különleges, fűszeres, fás-mohás "föld"-szag, tényleg érdemes kipróbálni! A hatása is szuper volt, mindkét férfi bőre szuper puha volt és nem volt gyulladt, amíg ezt használták, bár az alkohol amúgy jótékony hiánya egyébként mindkettejüket zavarta - úgy érezték, mintha elfelejtettek volna after shavet használni. A bőrükkel viszont csodát tett és az isteni illat 2-3 órán át kitartott. Összességében egy szuper, és az előítéletek ellenére gazdaságos termék, ami szerintem nagyon megéri a kb. 3000 Ft-os árát. Négy csillagot csak azért kap, mert nálunk itthon a "pasiknak" nem vált be, viszont anyukám és én is rajongtunk az illatáért és a pihe-puha bőrért is, amit varázsolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.