L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Testápolók

Tápanyagokban gazdag, könnyen elkenhető selymes-puha testápoló olaj. Élvezzük a Zöld tea egzotikus illatát, miközben bőrünket táplálja, hidratálja és tónusossá teszi a készítmény magas jojoba-és avokadóolaj tartalma! Nem hagy zsíros, olajos nyomot a bőrön és a ruházaton. Bőrsemleges pH értékű. Hipoallergén. Érzékeny bőrön tesztelt.

Kiszerelés: 100 ml

Ayla

2012. február 2.

Nagyon szeretem! Egyszerű, de praktikus, pumpás spray-s adagolófejes üvegcsomagolásban található friss, energizáló citrusillat, amely a bőrömet is ápolja! Fürdés után használva egyszerűen szuper: a szuper adagolófejnek és a jó összetételnek köszönhetően más olajokhoz képest nagyon hamar beszívódik és ápolja, táplálja a bőrt. Sok L'Erbo terméknek nagyon erőteljes, tömény virágillata van, ez azonban igazi friss, felszabadult, citrusos illatjegyekkel bír, amely még 4-5 óra elteltével is érezhető a bőrön. Egyetlen igazi negatívuma az ára, de ezért nem vontam le pontot, mivel a termék tényleg nagyon-nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.