L.O.V

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2431-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bellosmink, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2431

"A LASHaffair Bold Lashes Göndörítő Szempillaspirál túlmutat az elegancián. Egyszerűen rabul ejtenek a hangsúlyos, ívelt és vastag szempillák. Valódi csábítás egy szempillantás alatt. Mélyfekete, fényes végeredménnyel. Szinte földöntúli: köszönhetően a hipnotikus "8 órán át göndörítő" hatásnak, valamint kényeztető összetevőinek. A jó öreg szempillagöndörítő már a múlté. Az ívelt kefének köszönhetően csábítóan hosszú szempillákat varázsol....egy pillantás az életen át tartó csodáért."

Ár: 2431 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat