L.O.V

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 12.

Lelőhely:   Müller

Hatice Schmidt berlini beauty-vlogger 15 magasan pigmentált, trendi színből álló exkluzív palettája. Matt és fémes high-end formulájú szemhéjpúdert és tükröt tartalmaz. Az elegáns, geometrikus mintázatú fekete csomagolás, a nagy tükör és az aláírás gyűjtői darabot rejt.

Natalie

2019. június 14.

Brutálisan jó paletta,még a megjelenésekor szereztem be. Jól átgondolt színek,egyetlen egy marad használat nélkül(kék). Amúgy is alulértékeltnek érzem a LOV márkát,sztem komoly minőségű termékeket ad ki,ez a paletta is az,több másik mellett. Írom ezt úgy,h vannak "nagynevű" fesékeim is...hááát sokszor nem is értem😀. Muddi pedig remélem folytatja a sort, a Becca BG highlighter is kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.