L'Occitane

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Rózsa és rózsavíz kivonat (a virág desztillációjával kinyert), mely régóta vérzéscsillapító, bőrnyugtató és frissítő tulajdonságáról ismert. A kellemesen nőies illatú tusfürdő gyengéden tisztítja a bőrt. Fürdőhabként használva gazdag habja friss és gyümölcsös illatú.

kittkatt

2017. október 10.

Az ára borsos, amit nagyon sajnálok! De az illata végre valóban rózsa! :) Nagyon ritka hogy egy olyan terméknek amire rózsa van írva olyan illata is legyen, nem az a "mamás" öreges hervadt rózsa, hanem friss, mintha tényleg a virágok között fürdőznénk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

pampuska

2017. augusztus 21.

Isteni illat, órákkal fürdés után is rajtam van, viszont nem nyanyás, tolakodó rózsa, hanem nagyon kellemes. Az állaga is finom, jól habzik és nem szárít. Update: Kellemes emlék az illata (ezért marad az 5 csillag) és megtartottam a flakont, nyaralásnál jól jön, beletölteni ezt-azt. Viszont már okosabban választok tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

phg26

2016. március 24.

Ajandekba kaptam ajandekszettben. Fantasztikus illata van, sokaig erezheto, selymes erzetet hagy a boron. Imadnivalo, abszolut kenyeztetes! Ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

juditkaa70

2015. december 8.

Az igazat megvallva, nem vagyok oda a virágos illatokért,de ez annyira megtetszett,hogy egy kisebb kiszerelést vásároltam is. Nagyon tetszik! Mennyei illata van! A bőrőn nekem sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

purpuratulips

2015. február 8.

Annyira szeretem az illatát! Nagyon kellemes vele fürdeni, viszont elég drága. Néha-néha megéri beruházni rá, ha szeretne az ember egy kis kényeztetést. Jól habzik, szuper benne minden! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Krémmániás1106

2014. november 13.

Ez valami isteni. Nagyon sokáig érzem az illatát, elnyomja a Boss parfümömet is :) alapból nem szeretem a rózsa illatot kozmetikumokban, de ez.... Imádom!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 13.

andiriri

2014. február 16.

Kedvenc tusfürdőm. Isteni valódi rózsa illata van, mint a termékcsalád többi tagjának. Jól táplál és hidratál. Illata egész nap kellemesen érzik a bőrömön, és a lakásban :) Igazi luxuskozmetikum. Csomagolása nagyon szép és egyedi. Viszont nekem nem habzik annyira, mint szeretném, ezért 1-től 5-ig nem 6, csak 5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Maryetta

2013. május 30.

imádom :) akinek van rá pénze és megteheti az próbálja ki :) az illatát sokáig lehet érezni , finom lágy tapintású lesz a bőröm használat után, a csomagolása szép esztétikus ...megérdemli az ötöst .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

guccigirl

2012. december 28.

Tusfürdőként használtam még csak, úgy nem habzik igazán. Nem tudom, hogy habfürdőnek mennyire válna be. Egyébként az illatára ugyanaz igaz, mint a kézkrém - párjára, isteni finom, természetes rózsaillat, és szerintem sokáig meg is marad a bőrön. Nagyon szeretem, bár nem szívesen költök ennyit egy tusfürdőre. De ajándékba bármikor elfogadom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.