L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Laci

2016. december 10.

Kiadták újra, más csomagolásban, de gyakorlatilag ugyanaz az illat. Mit mondjak, szerelem. Imádom a márka illatait, főleg a férfi kollekciót. Ez női illatként van besorolva, de semmi nem indokolja. Mennyei mirha, édeskésen balzsamos mégis komplex, lehengerlően szexis alkotás, egy cseppet fújtak rám üzletben, de egész nap, mint egy mániákus őrült szagolgattam a csuklómat, nem tudtam abbahagyni. Sajnos nem olcsó, de annyival minőségibb, mint a drogériás pancsok nagyobb része, így már nem is vészes. Ha ki akarsz tünni, ezt kell kipróbálni. Akarom, most azonnal! Nárcisztikus hajlamokat előhozó csodaelixír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

Rosewood

2012. február 10.

Nem rossz, de szerintem ez inkább férfiaknak való parfüm, nem nőknek.
Fás-füstös-balzsamos, rajtam nagyon erőszakos, pedig annyira szerettem volna viselni, mert nem egy hétköznapi, tucatillat. Nagyon kevés kell belőle, mert iszonyú intenzív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Nem rossz, de szerintem ez inkább férfiaknak való parfüm, nem nőknek.