L'Occitane

Ár:   $23   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2020. június 19.

Ár:   $23
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Hidratáló és kényesztető szappan,mely gyengéden tisztítja a bőrt és illata felkelti az érzékeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

KuliKali

2016. július 28.

Anyu még nagyon régen egy Honey&Lemonos kollekciós csomagban kapta,kézkrémmel,meg még nem tudom mikkel. Valahogy aztán hozzám került,mint szappan,talán azért,mert tetszett a faragása kicsiként. Máig megvan,és teljesen véletlenül kezdtem el használni borotváláshoz,először csak a lábamon,amin tökéletesen működött,felpuhította a habja,borotvahabokat megszégyenítően. Tudni kell,hogy rengeteget szenvedtem az intim szőrtelenítéssel,kipróbáltam krémeket,drágábbat,olcsóbbat,borotvahabot,semmit,mindent.A lényeg,hogy egy kínszenvedés volt,főleg utána a kipattogzódás,viszketés,minden. Valahogyan ezt a szappant is kipróbáltam,felhabosítva,és én nem tudom hogyan érdemeltem ki ezt az áldást,de végre ez bevált! Nagyon könnyű vele borotválni,nagyon jól felpuhít és hidratál. Általában az utána való kipattogzódást is megúszom,de ez azért sok mindentől függ (ciklus,mikor volt az utsó szőrtelenítés,stb). Ha mégis,akkor sudocremet használok,de az is tud irrítálni néha.Mindenesetre Isten áldja ezt a szappant :D Már nem sok van belőle,az is két darabban,de eskü addig megyek,ha elfogy,amíg nem találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.