L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. július 28.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Ez a kézkrém a tápláló provence-i méz,az esszenciális citromolaj és a Shea vaj kombinációja,mely ápolja és hidratálja kezeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

KuliKali

2016. július 28.

Amikor kicsi voltam,anyunak volt ez a kézkréme,és mindig ezt tette a kezemre,vagy bármilyen bőrfelületre,ami épp ígényelte. Mindennek ilyen szaga volt,kicsit erős mézes illat,de nagyon jól hidratál,ez volt akkoriban a csoda-kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.