L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 gr   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sophienural, Módosítva: 2013. december 26.

Kiszerelés:   75 gr
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Növényi alapú tradícionális szappan magas minőségű Provance-i levendulával.

Finoman tisztít és illatosít, miközben gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, faggyútermelést szabályozó hatását irritálás nélkül fejti ki. Nőknek, férfiaknak és gyerekeknek egyaránt használható.

Kiszerelés: 75 g

Timitami

2017. február 20.

Nekem nagyon tetszett az illata, és jót tett az arcbőrömnek, tisztább, simább lett. Nagyon sokáig kitartott, lassan fogyott. Egész jól habzott, könnyű volt vele kezet és arcot mosni. Szerettem. De az ára, az nagyon sok. Ráadásul ezután TBS szappant használtam, ami ennél is jobban hatott a bőrömnek. Szóval van jobban ható szappan, legalábbis az én bőrömre, plusz az ára... Pedig én nagyon szeretem a levendulát, de sajnos nem veszem újra. Ha ajándékba kapnám, vagy jó kis akciósan hozzá lehetne jutni, akkor azonban örülnék. 4 csillag mindent egybevetve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

molnardokigergely

2014. január 9.

Levendulás szappant kerestem az eau L'occitane parfümömhöz, ezt nyomták a kezembe. Kicsit nagyot nyeltem az ára láttán, 75 gramm 1400 ft, de megvettem. Az ominózus szappannak sem erősebb, természetesebb illata, sem jobb habzása, sem más olyan tulajdonsága nincs, ami miatt újravenném. Az ár-érték aránya rendkívül rossz. Ennek a terméknek kb 3-400 forintba kellene kerülnie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

annapanni

2013. december 26.

Érdekes, nekem a levendulamániám ellenére sem vált be. Szárít és nem eléggé "levendulás". Vettem egy levendulás Yardley kölnit, azzal fújogatom a levegőt, függönyt, takarót. Beteg vagyok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 26.

sophienural

2013. december 19.

Olyan boldog vagyok h megvettem! Az üzletben irtó kedvesek az eladó lányok, hosszasan segédkeznek a választásban, ötleteket-javaslatokat adnak miközben kisebb termékbemutatót rendeznek. A problémás, zsíros bőrömre kerestem valami kíméletesebb megoldást kiegészítő kezelésnek a bőrgyógyász által felírt dolgok mellé. Olyasmire vágytam, ami után igazán tisztának és mattnak érezhetem a bőröm, de nem szárítja cserepesre az arcomat. A levendula nagyon megnyugtat (amúgy is csodaszerként tartom számon) sokkal kezelhetőbb a bőröm mióta használom és ennek már 6hete. Egészen biztosan újraveszem, minden fillért megér (1390.-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.