L'Occitane

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SminkesAnyuci, Módosítva: 2020. június 17.

Kiszerelés:
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Ajakecset krém és folyékony termékekhez, praktikus visszazárható kupakkal, önkinyomós megoldás a kupak segítségével. Higiénikus felvitel a szájra.

SminkesAnyuci

2020. január 17.

Én vittem fel a terméket az adatbázisba, de ajándékba kaptam, így az árat hozzávetőlegesen lőttem be. A márka egyik színezett tégelyes ajakbalzsamát viszem fel vele. Nagyon minőségi darab, praktikus a visszazárható teteje, a szőrke strapabíró és szépen felveszi a tégelyes termékeket (én sem szeretek ujjal belenyúlni és minden alkalommal bacikat belevinni). Első ajakecsetem, de mivrl temérdek sminkes ecsetem van összehasonlítva azokkal bizton állithatom hogy ez kiváló ecset!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Benedetta88

2020. január 13.

Aprópénzért jutottam hozzá, közel sem az itt feltüntetett áron. Mindenesetre én nem igazán használok rúzst, de mivel éjszakára a Nuxe Réve de Miel ajakbalzsamot használom, így fontosnak tartottam, hogy beszerezzek hozzá valamit. Ekkor láttam meg akciósan ezt a terméket és lecsaptam rá, mert nem tartom higiénikusnak a tégelybe nyúlkálást sem ujjal, sem spatulával. Nagyon mutatós darab, és praktikus, higiénikus az "önkinyomós" kupakja. Az ecsete is szuper, vékony, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.