L'Occitane

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2018. március 9.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Krémes textúrájú shea vajas szappan, amely tisztítja a bőrt, miközben lágy parfümréteggel vonja be azt.

"A fejlődő országokban évente közel 500,000 gyermek veszíti el a látását A-vitamin hiány miatt. A L'OCCITANE büszkén támogatja az UNICEF Nemzetközi A-vitamin Utánpótlás Programját és a szappanok eladásából származó bevétel 100%-át ennek a nemes célnak szenteli."

ZemanTimi

2019. június 26.

Remek illata van és jól habzik.Olyan mint az összes többi szappanjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Remek illata van és jól habzik.Olyan mint az összes többi szappanjuk.

Anikovacs

2019. február 20.

Igazi szappan illatú szappan! Kellemes állagú, jól habzik, sokáig tart! Én a sminket ezzel mosom le az arcomról, tökéletes az eredmény, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Timitami

2018. március 15.

Írtó jól habzik, nagyon kellemes vele kezet mosni, mert krémes jellegű, szuperül kenhető a habja. Enyhe shea illata van, finom illat ez, enyhébb változta a shea vajas kézkrém illatának. Az én kezeimet nem szárítja, de azért egy kellemes kézkrémet szívesen felkenek a kezeimre e szappan használata után. Szép a színe, fehérbe hajló krém színe van. Úgy fogy, mint más általam már használt Loccitane-os szappan, hát nem túl lassan. Egy 4 csillagot megér a szappanok kategóriában akkor is, ha drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.