L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Citrom és verbena illattal.

seen

2015. március 7.

Akárcsak a "Mint" verzió..
"A sima verbena edt-t imádom, de minden próbálkozás amivel próbálják feldobni a verbena alap illatot csak "olcsó" illatszerré teszi. Számomra ez a kísérlet is itt bukott el, tömegcikk illatú lett ( attól valakinek ez még lehet kellemes, de ilyen illatot akkor tized ennyiért is árulnak). "

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

Akárcsak a "Mint" verzió..

Morzsa

2013. szeptember 10.

Nagyon szeretem az illatát, szerintem nem "öreg bácsis" ;-) , engem a 4711 illatára emlékeztet..... már, amennyire emlékszem rá, mert azt már vagy húsz éve nem szagoltam. Szóval, nekem jó az illata, ami viszont baj, hogy befújom magam, és mire megszárad, már nyoma nincs az illatnak. Még úgy sem, hogy ha mondjuk 1 centiről szimatolom a csuklómat vagy a könyökhajlatomat, ahová fújtam (a fülem mögött értelemszerűen nem tudom szagolgatni magam :-D)
Soha nem locsolok magamra több liter parfümöt, mert utálom, ha valaki előtt/után méterekkel jár a parfümje, de ennél kipróbáltam a mennyiség növelését.... tök eredménytelenül.
Szóval 2 percig befújás után egy kellemes, frissítő illatot érzek, amitől kicsit felderülök, aztán a harmadik percben olyan, mintha semmit nem tettem volna magamra. 2 percet kapni ennyi pénzért viszont teljes pénzkidobás. Én mondjuk ajándékba kaptam a nyáron egy vásárláshoz, így jó és szeretem, de ezért pénzt az életben nem fogok kiadni. Ha mondjuk egy illóolaj árába kerülne, akkor annyit megérne ez a rövid felfrissítés, de már kétezer felett is drága lenne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Makk Zsuzsó

2013. február 10.

Elsőre a szélvédőmosó-folyadékra emlékeztetett, aztán egy az egyben a nagypapám retrókölnijének "illata" jött elő.
Szerintem jobb vigyázni azokkal a parfümökkel, amikben ilyen erősen dominálnak a citrusos jegyek.
Maximum idős bácsikon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

Maximum idős bácsikon tudom elképzelni.

Roxanne

2012. augusztus 24.

Kevésbé citrusos, mint a sima verbénás termék. Talán a menta ellensúlyozza. Nyárra viszont kiváló, mert frissít, hűsít és rendkívül könnyed illat. Gyorsan fel is tankoltam testpermetből (grapefruitos után szuper lesz) és tusolómintából.
Kb. 3 órát bír ki a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Kb. 3 órát bír ki a bőrön.

Morci

2012. augusztus 16.

Meglehetősen drága darab, de cserébe 100 ml-es kiszerelést kapunk, én még termékmintákat is harácsoltam mellé. :-) Kellemes az illata, nekem a mentával kiegészített limitált verzió van meg, ami egy kicsit oldja az erős citrus illatot. Majdnem egész napon át tart, így napközben nem kell frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 16.