L'Oreal Paris

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lepetak, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Microblading hatású szemöldök, akár 24 órán keresztül. A különleges kialakítású fej segítségével könnyen formázható a szemöldök.

6 árnyalatban elérhető

Moonlight

2019. október 25.

Úgy tűnik ez a termék mágnesként vonzza az impulzusvásárlást anélkül hogy itt lecsekkolnánk... A kézfejemen próbáltam ki, majdnem feketének tűnt, próbáltam elmosni a vonalakat, meg sem moccantak. Azt hittem megvan, lelki szemeim előtt láttam ahogy élünk boldogan és soha nem kell már keresgélnem. De eljött az éles bevetés: talán az első percben még rendben volt minden, de aztán mint egy rajzlap ami magába szív minden festéket és szétterjed, a vonalak eltűntek és csak satírozás nyomai maradtak, mindez számomra túl világosbarna, rezes beütéssel. Ha jól érzékelem, mintha alig 1 hónap után már nehezebben fogna. Totális katasztrófa dupla áron (glamour kupon+figyelmetlenség+2 termék de csak 1 kedvezmény) Ennyire sosem nyúltam még mellé. 90%-os kuponnal talán újrapróbálnám 😅
A legrosszabb az egészben hogy volt már egy bevált termékem ugyanilyen kivitelben, az ebayről 250 Ft-ért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

szamii7

2019. június 11.

Egy nagy rakás sz...erencsétlen voltam, h pont ennél a terméknél nem olvastam véleményeket 😃

A teszterrel a kézfejemre egész jó árnyalatot húzott, tartósnak is tűnt ( a csíkozásban nem hittem, viszont szeretem a vékony szemöldökfesték applikátorokat, ezért landolt a kosárban.) Semmire nem jó. A szemöldökömnek nagyon halvány vöröses árnyalatot ad (a sötétbarna), de kb láthatatlan... Lehet hogy tartós, ez már sosem derül ki. Talán szőkéknek jó lehet, de a "szálacskákat" ne várjátok, nem működik.

Viszont mégse igaz, hogy semmire nem jó. A Maybelline tatto brow gel tinthez (aminek meg a festéke tetszik, és az ecset használhatatlan) tök jó applikátorként szolgál... éljen az újrahasznosítás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

KlauA77

2019. június 7.

Szerintem nagyon rossz termék. Nekem nem vált be. Semmi szín, esetleg egy kicsi fakó barnás hatást tudtam elérni. Pikk-pakk lejött. Az elgondolás nagyon jó meg örültem neki,hogy "ahh végre valami" de semmi, :(
Örülök annak,hogy valakinek bevált és ezért 2 csillagot kap tőlem ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Örülök annak,hogy valakinek bevált és ezért 2 csillagot kap tőlem ez a termék.

noralesmith

2019. május 27.

Az ötlet nagyon jó, de nem sikerült normális terméket kreálni. Kézfejen kipróbálva szuper, meg is örültem, mert ez alternatívája lehetett volna a forgalomból kivont Catrice Brow definer-nek, ami tökéletes volt. Sajnos a szemöldökön egyáltalán nem fog, akárhogy rázogatom, mintha nem lenne benne anyag. Szerencsére kuponnal vettem féláron, de még így is pénzkidobásnak tartom. Az ecset miatt valamilyen módon majd felhasználom, de önmagában használhatatlan. Több gyártó is kihozott most ilyen típusú szemöldökformálókat, kíváncsi lennék, hogy azokkal hogyan lehet boldogulni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

hoberboglarka

2019. április 25.

Én sem értem a lepontozásokat. Én szeretem használni, könnyű vele dolgozni, szép és tartós hatást tudok vele elérni. Az ára elég húzós, de féláron jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Dor722

2019. április 13.

Úgy látszik egyedüli vagyok aki szereti. Tény, hogy nem szálacskákat tudok vele rajzolni, de olyan hatása van mint a kb 2 napos (már szépre kopott) kozmetikus festette szemöldök. Nem kenődik, abszolút tart egész nap, és nekem szerencsére pont passzol a hajamhoz is a warm brunette árnyaltat. Bár 4000-et azért sokallnék érte, fél áron jó vétel volt. (Arra még kíváncsi leszek milyen gyorsan fogy ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

umpalumpa

2018. november 1.

Ó, én marha, hogy pont enné la terméknél nem olvastam el a véleményeket!
Most aztán ha hozzávágnám valakihez, akkor sem kéne neki. Bár, egy vörös hajú női egyed még tudná hasznosítani.
Azért felkentem próbából itthon és tartósabb, mint egy sima ceruza, erős dörgöléssel jön csak le. De a szín (108 warm brunett)...! Nem is tudom mi gondoltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Ó, én marha, hogy pont enné la terméknél nem olvastam el a véleményeket!

orsid

2018. október 14.

kuponnal fel aron vettem.mivel a marka szemoldok ceruzaja nekem bevalt,gondoltam ez is jo lesz.rosszul gondoltam,csak kezfejen mutat jol.sajnalom,h nem olvastam el elotte a velemenyeket😡semmi haszna,draga penzert,amolyan "nesze semmi,fogd meg jol"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

scene14

2018. október 10.

Tartós,én szeretem,de ennyi pénzt nem ér meg,1 hónap alatt kifogyott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Tartós,én szeretem,de ennyi pénzt nem ér meg,1 hónap alatt kifogyott...

Erika729

2018. október 8.

Nem jó, nagyon nem! Ennyi pénzért hatalmas csalódás. Kár, hogy először nem olvastam utána itt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.