L'Oreal Paris

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lepetak, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Microblading hatású szemöldök, akár 24 órán keresztül. A különleges kialakítású fej segítségével könnyen formázható a szemöldök.

6 árnyalatban elérhető

umpalumpa

2018. november 1.

Ó, én marha, hogy pont enné la terméknél nem olvastam el a véleményeket!
Most aztán ha hozzávágnám valakihez, akkor sem kéne neki. Bár, egy vörös hajú női egyed még tudná hasznosítani.
Azért felkentem próbából itthon és tartósabb, mint egy sima ceruza, erős dörgöléssel jön csak le. De a szín (108 warm brunett)...! Nem is tudom mi gondoltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

Ó, én marha, hogy pont enné la terméknél nem olvastam el a véleményeket!

orsid

2018. október 14.

kuponnal fel aron vettem.mivel a marka szemoldok ceruzaja nekem bevalt,gondoltam ez is jo lesz.rosszul gondoltam,csak kezfejen mutat jol.sajnalom,h nem olvastam el elotte a velemenyeket😡semmi haszna,draga penzert,amolyan "nesze semmi,fogd meg jol"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

scene14

2018. október 10.

Tartós,én szeretem,de ennyi pénzt nem ér meg,1 hónap alatt kifogyott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Tartós,én szeretem,de ennyi pénzt nem ér meg,1 hónap alatt kifogyott...

Erika729

2018. október 8.

Nem jó, nagyon nem! Ennyi pénzért hatalmas csalódás. Kár, hogy először nem olvastam utána itt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

googles

2018. szeptember 10.

A szőke túl világos egy átlag barna szemöldökre, az egyedüli barna árnyalat, ami kapható, elüt a szemöldököm színétől, mert vöröses, meleg árnyalat. Kellene tehát hidegebb/semleges világosbarna és sötétbarna is. Létezik, csak ide nem hozza a l'Oréal 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

lepetak

2018. augusztus 7.

Sajnos nekem sem vált be ez a termék. A neten nagyon klassz videókat láttam róla, hogy nulla szemöldökű lányok milyen csodálatos, természetes hatású szemöldököt rajzolnak maguknak pillanatok alatt, de valahogy ezt én nem tapasztaltam. A kezem próbáltam ki először, már ott éreztem, hogy ezzel nem lesz egyszerű bánni. A szemöldökömön meg egyszerűen semmi sem látszik. Mindegy hogy tartottam, húztam a ceruzát a végeredmény egy vicc volt. Óriási csalódás ez a termék....:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

natulcien

2018. augusztus 5.

Éljen, hogy felkerült ez a termék. Már olyan rég szeretném véleményezni, és megkímélni sminkkedvelő társaimat egy csomó pénz kidobásától. Ez a termék semmit, de semmit nem ér. Én egy optimista ember vagyok, rendkívül pozitív, és konfliktuskerülő, határozottan diplomatikus fajta, de ez a ceruza katasztrófa. Kézfejen próbálva jónak tűnik, de szemöldökön semmit nem lehet belőle kisajtolni. Egy picike terméke sem. Gyakorlatilag a semmire fizettem ki az árát. Valószínűleg mivel a gravitáció nem segít neki, semmi szín nem jön ki belőle a szükséges területre. Lehet, hogy pont olyat vettem ami kiszáradt,de akkor sem jó ómen. De, mivel egy nagyon optimista és pozitív ember vagyok találtam neki funkciót. Nagyon jó az ANASTASIA BEVERLY HILLS DIPBROW POMADE-hoz ecsetnek. Belemártva a krémbe a fésűs fejet, csodás hatást lehet elérni. Ezért az egy dologért kap 1 csillagot. De senkinek nem ajánlom megvenni ezt az amúgy nagyon ígéretesnek tűnő kis szemöldökformázót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.