L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Kategória:   Hajápolók

csilluu95

2014. február 5.

IMÁDTAM az illatát, és mindent amit csinált a hajammal. Nagyon sajnálom, hogy pont ezt már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Mandi

2013. november 1.

Semmi hatást nem vettem észre és még büdös is volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Semmi hatást nem vettem észre és még büdös is volt.

ur.isten.ne.mar

2011. november 17.

mielőtt vasalni kezdtem a hajamat, nagyon imádtam, de mostanában egyszerűen sehol sem látom :( pedig szerintem tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

médea

2011. október 16.

Régebb használtam és valóban kisímittotta a hajamat, könnyű volt fésülni és beszárítani, nem gubancolodott. De úgy látszik egy idő után mint más balzsamot ezt is megszokta a hajam és már nem volt olyan hatékony a simitásban. Nekem nem a szálegyenes haj volt a célom, csak az hogy könnyen kezelhető legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 16.

sokkismalac

2011. július 7.

Ezt is jó régen használtam, meg voltam elégedve vele akkor. Viszont nekem sajnos kb. minden "hajegyenesítő" sampontól/balzsamtól (nem tudom eldönteni, melyiktől, mert egyszerre használtam őket) eléggé korpás lett a hajam (pláne nyáron, télen azért kevésbé), és hát 3 évi használat után (pláne, hogy elkezdtem festeni), már nagyon nem tettek ezek jót nekem. Meg hát ugye a szálegyenes haj "kiment" a divatból, egyébként sem áll annyira jól nekem, "megbarátkoztam" a göndör hajammal, meg megtaláltam a normális fodrászt, aki az én "katasztrofális" hajamból is bőven kihozza a maximumot. Úgyhogy szerintem átváltok valami egyébre. De ha jól emlékszem, ez meg talán a Nivea volt a legkíméletesebb (pláne, mivel mindkettőt télen használtam). 3.5 csillagot adnék neki igazából, de inkább vagyok kíméletes :)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 7.