L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Nico1984, Módosítva: 2012. június 7.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az összetétel célzott ápolást nyújt a hajszálaknak a hajtövektől a hajvégekig, fényessé és puhává teszi azokat anélkül, hogy elnehezítené.

jud678

2014. június 19.

Ez a krém nagyon jó gubancolódó hajra. Szebbé teszi, fényesíti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.

Ez a krém nagyon jó gubancolódó hajra. Szebbé teszi, fényesíti :)

GI85

2014. március 28.

Én imádom ezt is. Már csak az AsiaCenterben találtam ebből. De nagyon megörültem neki. Nem tudok rosszat írni. 5ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Régen használtam nem igazán hatott sokat :D de puha és kicsit fényes volt tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Dana1983

2014. január 3.

Én még régen vettem egyszer ilyet, de semmi hatása nem volt. Semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Én még régen vettem egyszer ilyet, de semmi hatása nem volt. Semmi.

Zirka

2014. január 2.

Ritkán használom. Fényt tényleg kölcsönöz a hajnak, de meg van az ára is: zsírosodás.Valószínűleg nem fogom újravásárolni.

Egyébként az Asia Centerben kapható, én 300 Ft-ért vettem, egy próbát megért ennyiért :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

fomnaba

2013. november 20.

Hát ez semmire sem volt jó, anyukáméból használtam, de inkább csak zsírosodott tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

kalmaniki

2013. szeptember 7.

Nagyon elnehezítette a hajamat, és csupán a kezem csillogott tőle, ezért csak kétszer kísérleteztem vele. Ha valaki igényt tart rá bátran írjon nekem: kalmaniki@tvn.hu

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

didus

2013. április 14.

Nekem nem ragasztotta és zsírosította a hajam, de nem is fényesítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Nekem nem ragasztotta és zsírosította a hajam, de nem is fényesítette.

sarkanyoslany

2013. március 27.

nem szerettem, hiába próbáltam minnél kevesebbet kenni a hajamra belőle, valahogy mindig ragacsos utóérzete volt, arról nem is beszélve, hogy zsírosította a hajat rettenetesen (nem a tövekre kentem nyilván).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

dius18

2012. szeptember 21.

Szerintem nagyon sokan rosszul használják ezt a krémet.Nem kell az egész hajat bekenni vele.A nevében is benne van hogy hajfénykrém és ó de meglepő...fényes lesz tőle a haj!nekem tetszik egyáltalán nem ragacsos és nem is nehezít pedig jó sok hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.