L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Hajápolók

Mélyregeneráló, öblítést nem igénylő hajkúra töredezett, szalmaszerű hajra. Mélyen erősíti a haj struktúráját. Könnyed textúrája puhává és simává varázsolja a haj felszínét.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

timilla

2017. július 28.

Fura egy szerzet ez, impulzusvásárlással került hozzám, pedig okosabb lehetnék már ennél. Viszont volt jó pár l'oreálos hajápolóm, és eddig még elégedett voltam velük. Na, ez a kivétel. Hajápolónak árulják, de az én hajamon inkább úgy viselkedik, mint egy hajhab vagy hajlakk. Konkrétan kemény lesz tőle a hajam és picit ragacsos. Fogalmam sincs, hogy közben ápol-e, de ez az érzet nem igazán kellemes, mivel azt szeretem, ha puha és selymes a frizurám. Ha nagyon nedves hajra rakom, akkor picit jobb az állaga, ha már viszonylag megszáradtra, akkor kemény lesz a tapintása. Viszont az az egy pozitívuma van, hogy jobban megtartja a beszárítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.