L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Reni1227, Módosítva: 2016. február 24.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Elbűvölő napsüttöte ragyogást biztosító gyöngyházas bronzosító duo púder

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mintia

2017. június 4.

Tényleg narancssárgás, ezért én csak nyáron tudom használni. Ezen kívül szépen lehet feltenni a bronzosító részét. A fehér rész semmit sem ér a világon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Petrappp

2016. július 26.

Már megbántam, hogy megvettem. Nagyon narancssárgás színű és túl csillogós az én bőrömhöz, rajtam nem mutat túl jól. Nagyon kell vigyáznom, hogy ne tegyek fel túl sokat belőle. Tartósnak tartós, de az árát sehogysem éri meg.Váltani fogok egy kevésbé narancsszínű, matt bronzosítóra, és 2000 Ft főlé nem nemegyek, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

laural

2016. június 5.

Természetes a színe, jól lehet vele dolgozni (de nem a dobozában talàlható ecsettel), tartós, viszont eléggé szárít, és az apróbb ráncokat is nagyon kiemeli.
Update: nem tudom tovább használni, mert nagyon szárít, pedig jócskán aláhidratálok és nem is használom vastag rétegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Scara

2015. december 2.

3 hete használom, viszont az utóbbi napokban allergiás tünetek jelentkeznek az arcom azon területén ahová a bronzosító kerül. Sajnálom nagyon, mert szerettem használni. Így nekem csak 1 csillag ez a termék, hiába tökéletes a színe. Kevésbé érzékeny bőrűeknél biztos hozza az elvártakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.