L'Oreal Paris

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2017. május 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzív hidratáló krém nagyon száraz és érzékeny bőrre, sheavajjal és UV-szűrővel. Használatával hármas hatás érhető el:

1. hosszan tartó hidratálás
  2. védelem
  3. puha bőr

sweetyou

2019. október 30.

Egészen jó nappali hidratáló, szeretem használni. Nem feszül után a bőr, feltölti, de azért ez a 24 órás hidratálás szerintem túlzás! Ha más krémeket használok, akkor is pár órával a használat után el tudom viselni, ha újra bekenem az arcom száradásra hajlamos részeit vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

Kerekesandy

2019. május 30.

Nekem ettől csak zsírosabb lett a bőröm, bár szerencsére nem hozta elő a pattanásokat, de max este tudom használni, mert nem tudom elképzelni, hogy erre a rétegre még sminkeljek. Ha felkenem az arcomra azt érzem, hogy nagyon vastag. Az illatát viszont szeretem így hébe-hóba használgatom, de nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Timea22

2018. május 1.

Smink ala hasznalom vadrozsa olajjal osszekeverve es nagyon szeretem. :) +csillag mert fenyvedo is van benne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

canyon

2017. szeptember 25.

Kellemes krémes textúrája van, gyorsan beszívódik. Nekem ebben az időben már kicsit több hidratálására lenne szükségem. Levonok csillagot, mert ez a "24órás hidratálás" totál átverés. Elhasználom, de nem veszem újra. Lehet ha beköszönt a nagyobb hideg már elhasználni sem tudom. Nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Birkin22

2017. július 2.

Jó nappali hidratáló, fényvédővel. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Jó nappali hidratáló, fényvédővel. Az ára is nagyon baráti.