L'Oreal Paris

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: fairyfelicita, Módosítva: 2019. október 28.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ragyogást adó báziskrém az azonnal korrigált és gyönyörű bőrért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fokyandi

2021. december 30.

Igen, ez valóban narancssárga arcot csinál az amúgy világos arcbőrömből. Olyan, mintha több árnyalattal sötétebb bb krémet kennék fel, csak ez nem mattít. Ha vicces akarok lenni, azt mondanám sárgarépával bekentem a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

Hajnacinci

2021. április 20.

Azt írják a tubuson hogy "anti fatigue primer", egyébként egy lágy, folyós, narancs színű kence. Az én olvasatomban, ez fáradság eltüntetését jelenti, mondjuk a szem alatti sötét karikákra való. Hát azokkal semmit sem csinál! Közben felfedeztem rajta a miniatűr magyar szöveget "ragyogás fokozó primer": De ez is hülyeség, csak narancssárga lesz tőle az ember feje! Szóval nem jöttem rá, hogy tulajdonképpen ezt mire is szánták....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 20.

Ingrido

2021. január 28.

Felkenve sárgás, szolis bőrt "varázsol", de elmúlik, az alapozás után szép a smink. Nem vagyok nagy primeres, ami vizont volt korábban, az sokkal nehezebb, fullasztóbb volt. Szerintem tartósabb, szebb a smink tőle, jó kis plusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.