L'Oreal Paris

Ár:   2780 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Akár 12 napos viselet.
  • Speciálisan magas fény, ami géles.
  • Nem okoz körömelváltozást.
  • Könnyen lemosható.

nagyheni92

2016. szeptember 17.

Áááhhhh már vagy 3-féle ilyen körömlakkom van és biztos, hogy beszerzek még ilyet! ❤️💋 Az elsőt spanyolországból vettem, a többit pedig az iparfüméria.hu oldalról rendeltem! Na de, ez egy csoda! Az egy dolog,hogy a csomagolása nagyon tetszik, de nagyon ötletes a hozzárakott fedőlakk is! Sokkal fényesebb, géllakk hatásúvá válik tőle a körömlakk és sokkal jobban védi! Mondjuk a körömlakk felkenése után kell várni legalább 20 percet mire tényleg teljesen megszárad, különben a fedőlakk elkeni a körömlakkot és az csúnya! Nagyon szeretem! Kár, hogy a boltokban még nem lehet kapni. Addig marad az iparfüméria.hu 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.