L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Shelly, Módosítva: 2020. április 9.

2019 Karl Lagerfeld limitált kiadás

Metálfényű fekete és nude árnyalatokban a precíz tusvonalért és az ellenállhatatlan rockdíva sminkért. Hangsúlyozza a tekintetét lázadó, fémes tusvonallal!

L'Oreal Paris Signature Szemhéjtus
Ár: 750 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

LoRs

2020. február 13.

A csomagolása és a kialakítása 5*, a színe, tartóssága és a felvitel egyszerűsége viszont erősen ezalatt van. Számomra továbbra is a Rimmel Glam Eyes a befutó egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.