L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Melcsi75, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A L’Oréal Laboratóriumok megalkották a Triple Active arclemosó tejet a bőr egyensúlyáért, kifejezetten a normál és vegyes bőrhöz igazodva. Eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket az arcról és szemről, még tartós smink esetén is. A tökéletesen tiszta és kiegyensúlyozott bőr, sima és egységes, nem ragad.