L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. május 16.

Kategória:   Hajformázók

Hosszantartó fixálása és szatén selymessége speciálisan a festett haj igényeihez lett kialakítva. Az Elnett hajlakk hosszantartó hatást, pompás ragyogást és puha tapintást biztosít. Egyedi mikro-diffúziós lakk, ami rendkívül finom és fésülés hatására eltűnik, így haja tisztának, puhának és fényesnek érződik.

honeymoon

2018. március 19.

Na,most már tudom milyen lakkot használt mamám,30 évvel ezelőtt....az illatáról beugrott. Nosztalgia felsőfokon. Nos, maga a lakk,szuper.tényleg selymes tőle a hajam, nem ragad és mégis tart. De fényt nem ad neki,mint ahogy a leírásban szerepel. olcsó a nagy kiszerelése is. Van több fajtája,ki fogom őket próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

kalavirag

2016. november 3.

Kedvenc hajlakkom, mini kiszerelésben van meg nekem, szerintem ez a legjobb hajlakk a piacon, egyáltalán nem ragasztja Össze a hajat és mégis tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Soly77

2016. február 3.

A hatása nagyon jó a de a SZAGA, rettenet förmedvény, sajnos egész nap érzem. Anyukámnak fogom ajándékozni, hátha őt ez nem zavarja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

vador

2014. október 14.

Nos, nem vagyok egy nagy hajlakkos, de annyira dicséri mindenki az Elnetteket, hogy egy utazós minire beruháztam, nekem ennyi untig elég is hajlakkból. :)
Tényleg nem az a merev, ragacsos fajta, ennek ellenére meglepő módon megtartotta a hullámokat. Az illata olyan, mintha a Giorgio Beverly Hills és a Cacharel Anais Anais szerelemgyereke lenne, hamisítatlan '80-as évekbeli fehér virágosság, nekem tetszik, de zavar az intenzivitása, összevész minden más jellegű parfümömmel.
Összességében jó, még egy magamfajta hajlakkundoritiszes leány is szívesen nyúl érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Szilva86

2014. július 20.

Nagyon büdös, egész nap àrad a hajamból. Még szerencse, hogy kis kiszerelést vettem. Lehet, hogy ezutàn kipróbàlom az illatmentes vàltozatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

ppetruska21

2013. december 25.

Kis kiszerelést vásároltam sajnos, mert nagyon jó.Nem lesz tőle ragacsos a hajam ,sokáig tart talán csak a puhaság marad el,de akkor is nálam bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.