L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: nikike78, Módosítva: 2011. november 11.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós Krémhajfesték 10 perc alatt. Minden ősz hajszálat befed.

• Védelem a káros hatásoktól
  • Optimalizált pH, harcol a szabadgyökök ellen
  • fényes szín, kasmír tapintás, védett haj

keresztesivett

2011. november 30.

A 10 perces időre nagyon kell vigyázni, de ez mindegyik festékre vonatkozik. A szőke haj festése alapból bonyolultabb mint a többi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 30.

slilla18

2011. november 29.

Én a borostyán árnyalatát választottam- hiba volt! A szín étcsokira hajazott először, mondjuk számítottam rá, hogy sötétebb lesz, de hogy ennyire, arra nem. Hamar kikopott, majd pedig sima vörösesbarna lett. A fénye nagyon szép volt, és sokáig megmaradt. A balzsam viszont kiváló, nekem hónapokig elég volt (mondjuk csak a hajam végére teszek) és nagyon szép selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

keresztesivett

2011. november 11.

Én nem használtam csak ismerősöm: - hetekig fényes marad
- szép árnyalatai vannak (sokak szerint pár árnyalattal sötétebb mint a dobozon, de sok festéknél van így, a szőkék meg fodrásznál próbálkozzanak)
- nem fakul csak lenő, 2 hónapig 100%-ig bírja vagy még tovább
- minőség hajfesték csak kár hogy nem lehet kapni
- ha nem akarsz gagyi hajszínt akkor érdemes L'oreal festékbe fektetni
- a balzsamja kellemes illatú és valóban selymes lesz tőle a haj

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 11.

Én nem használtam csak ismerősöm: - hetekig fényes marad
- nem fakul csak lenő, 2 hónapig 100%-ig bírja vagy még tovább