L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Krémes ajakrúzsok.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 20.

Ez egy egészen kivételesen krémes, szépen terülő, picit gumicukorra emlékeztető ízű rúzs, az enyém a 112-es, igazi nyári pinkes-fuksziás árnyalat. Szeretem a márka rúzsait, mert hosszú évek óta stabil, megbízható a minőségük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 20.

Vicus

2014. május 1.

A 203-as árnyalat van meg, mely egy nagyon intenzív pink. Gyönyörű színe van, krémes ma a rúzs is, és nem szárít. Nagyon tartós!! Finom, édeskés illata van. Kár, hogy nem valami olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Jennyke

2013. február 6.

Na hát ez volt a kedvenc rúzsom,fogalmam nincs milyen árnyalatom volt,ilyen rózsaszin-lilás,Beyoncével reklámozták azt az árnyalatot,krémes volt és csillogós és fáj a szivem érte,mert azóta sem találtam jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.