Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   5199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 5099-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 5099

Hosszantartó alapozó. Nem szárít és nem okoz maszkhatást.

Ár: 5099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Háromnegyedig van, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
L'Oreal Infallible 24 H Alapozó 200 golden sand
Ár: 3000 , Eladó: DErika78
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Tapolca , fizetés: Postai utánvéttel
Szandibeauty

2019. május 12.

A fresh wear változatát vettem meg, nekem nagyon bevált, elfed mindent, de közben nem fulldokol a bőröm. Egyetlen problémám, hogy nekem egy egész napot sose bírt ki, ha reggel elmentem és este értem haza, de púderrel meg fixálóval kitolható egy kicsit az idő:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

pankalany

2019. május 10.

Az új oxigénes formulával turbózott változatból először csak mintát próbáltam és úgy éreztem nahh, most végre megtaláltam az igazit, így JOY-napokon féláron meg is vettem a teljes kiszerelést. A minta nagyon meggyőző volt de most - egyenlőre kétszeri használat után - valahogy nem vagyok már vele teljesen elégedett. Kétféle primerrel és blenderrel próbáltam, de a pórusaimra eléggé ráerősít pedig nem annyira vészesek mint ahogy ez most mutatja őket, nem is értem. Próbálkozom majd még ecsettel is felvinni de ezt elsőre kizártam mert az a képzetem támadt hogy azzal kevésbé lenne természetes a hatása, illetve a felvitt mennyiségekkel is kísérletezni fogok aztán meglátjuk.

Egyenlőre 3 csillag aztán ha több tapasztalatot gyűjtök vele akkor frissítem a véleményt mert egyéb tekintetben amúgy kiváló. Szépen mattít (és az is marad a nap során) de nem maszk hatású, nem fullaszt, és tökéletes a színe is nekem (220 Sand).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Fujituli

2019. május 8.

Az állaga jó, nekem remekül bevált a vanília árnyalata. Nincsenek bőrhibáim, csak a bőrszín tökéletesítésére használom az alapozót. Száraz típusú vagyok, de nem érzem, hogy szárít, és remekül beépül a bőrbe. Tényleg matt - az is marad - , nem kezd el fényesedni. Habár én jobb szeretem, ha egy alapozónak van egy kis fénye, de ez a funkcióját teljes mértékben kielégíti, hiszen mattként árulják. Annyit jegyeznék meg, hogy talán kicsit erősebb a fedése, mint amilyenre én vágytam, szóval aknésoknak remek választás lehet, de én valami lightosabbat kerestem. Saját igényeimtől elvonatkoztatva, ez egy közepesen erős fedésű - maszk hatás nélküli - alapozó. Nem oxidálódott el nagyon, úgy értem nem lett pár óra múlva sárga a fejem. A pumpás adagolója praktikus, kevés is elég belőle. Általában két borsónyival lealapozom az egész arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

lbetti

2019. április 30.

Kb 3 hónapja fedeztem fel, egyelőre nagy a szerelem. Nincsenek nagy bőrhibáim, inkább csak egysegesitesre használok alapozót, de arra ez tökéletesen megfelel. Szépen elterül az arcomon, nincs túl erős fedése, de ha kell építhető, rajtam tartós is. Az összes többi alapozóm háttérbe került most miatta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

BlackRose101

2019. április 17.

Szerencsémre csak mintát teszteltem. A Lancome után hát hogy is mondjam... csúnya, zsíros finish, nekem maszkos hatást is csinált. Fedni ugyan jól fed, nekem a sárgás tónusú bőrömhöz a színekkel sem volt gondom... de... Púder nélkül szinte vállalhatatlan, pedig matt, tiszta, aláhidratált bőrön teszteltem. Az illata is nagyon erős, émelyítő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

sztike

2019. április 14.

Régóta szemeztem vele, de drágállottam, már csak azért is, mert a meleg tónusú, világos bőröm miatt olyan ritkán jó egy alapozó, hogy sajnáltam volna ennyi pénzt egy csalódásért. November környékén a dm kiszórta a maradékot belőle, mert behozták az új verzióját, úgyhogy komoly 2000 forintért megvettem a 120 Vanilla árnyalatot. Egy folyékony, jó fedésű, nagyon kellemes illatú alapozó, ami elsőre annyira nem jött be, mert az eddig használt Rimmel Lasting Finish-sel ellentétben nem volt az az érzésem, hogy az arcomra "kötött", úgy éreztem, nem elég tartós. Próbálgattam közben más alapozókat is, aztán amikor újra ehhez nyúltam, meglepődtem: egy vékony rétegben is elég a fedése, nem ragad, nem ül meg a bőrön, nem fullaszt és egész nap bírja. Az orrfújás persze koptatja, de még nem volt olyan alapozóm, aminél ne szedte volna le. A színe nem tökéletes, kicsit barackos leszáradás után, de még mindig a legjobb az eddig próbáltak közül. Kombinált bőröm van, az orromat kell pár óra után újrapúderezni, de egyébként dewy marad egész nap. Egyáltalán nem szárít, nem tömíti el a pórusaimat sem, elégedett vagyok vele. Már megvettem az új verzióját pótlásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Stenico

2019. március 19.

Sajnos nem sikerult megbaratkoznunk. Fedeset gyengenek talaltam, zsiros tapintasunak, mintha nem akarna megszaradni. Az orrom kornyekerol meg a puderes rogzites ellenere is nagyon gyorsan lekopott, a tagabb porusokat pedig kiemelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

DErika78

2019. március 7.

Először a 200as árnyalatot választottam, de ez túl sötétnek bizonyult. Azután beruháztam a 120 Vanilla árnyalatra, ami pedig túl sárga. Vékonyan kenve is elüt.
Az arcomat nagyon szárítja. Estére már kellemetlenül húzódik.
Tartós.
Nem kenődik.
Kényelmetlen viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Az arcomat nagyon szárítja. Estére már kellemetlenül húzódik.
Tartós.
Nem kenődik.
Kényelmetlen viselet.

katagali92

2019. március 4.

A drogériák nem jól választottak árnyalatokat, nem is értem hogy lehet ilyen borzalmas szelekciót prezentálni a nagyközönség elé... mindegy is. Amit választottam árnyalat túl sárgás és sötét lett, alapozó világosítóval korrigáltam rajta, azonban számomra mégis ez az eddigi legjobb alapozó, amivel dolgom volt. Kisimítja az arcot, nem ül bele a ráncokba, egész nap tart (egy minimális kopással) és nagyon tetszik hogy építhető, mert vannak olyan időszakok/napok, amikor kisebb fedés is elég és vannak napok vagy alakalmak amikor teljes fedés kell. Nem szárít és nem is csillog, nem okoz pattanásokat sem. Az egyetlen dolog amit kevésbé szeretek benne, az az enyhe alkoholos illat felkenéskor, bár az hamar elillan. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

JReka

2019. február 21.

Hatalmas leértékelésnél jutottam hozzá. Elégedett vagyok vele, annak ellenére, hogy rajtam oxidálódik, de sárgás a tónusom, így nem zavar. Számomra kellemes viselet és könnyen eldolgozható. Nem ül bele a szárazabb részekbe. A színválaszték szörnyű, így 2 színből keverem a megfelelőt, amivel nincs gondom hiszen így több évszakon keresztül tudom használni.Ami miatt levontam egy csillagot, hogy kipattogzott a bőröm, de ezt még nem tudom biztosan, hogy az alapozó okozta-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.