L'Oreal Paris

Ár:   5199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 5099-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 5099

Hosszantartó alapozó. Nem szárít és nem okoz maszkhatást.

Ár: 5099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Infallible 24 H Alapozó 200 golden sand
Ár: 3000 , Eladó: DErika78
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Tapolca , fizetés: Postai utánvéttel
L'Oreal Infallible Freshwear 24 H - 15 Porcelain
Ár: 3000 Ft , Eladó: csigaviki99
Állapot: 2x használt , Helyszín: Budapest/Szolnok, fizetés: Személyes átvétel
duchess_g

2020. január 17.

Nagyon olajos, alig lehet egyenletesre elkenni és réteget hagy lemosás után az arcon. Nincsenek igazán jó színei sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Nekem pedig maszkhatást okoz és nagyon sárga is a bőrömön. Erősen oxidálódik is a termék. Az viszont pozitívum, hogy van benne fényvédő, de ennyivel ki is merült, az amitől jó lesz ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

nemvagyokrobot

2019. november 24.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Glamour napokon vettem féláron, aminek nagyon örülök, szerintem a teljes árat egyszerűen nem éri meg.
Alapból csúnya aknéval küzdöttem, ami az új bőrápolási rutinomnak hála szépen fokozatosan javult, így már nem kellett minden nap alapozó, hogy ki merjek merészkedni az utcára, szerettem volna valami új alapozót kipróbálni. Mivel Tati áradozott róla, így megvettem. :D
Vásárlás alatt mindenképpen kb. negyed órára fel kell kenni pár árnyalatból tesztert az ember arcára, mert oxidálódik, sötétebb lesz, ezzel a módszerrel lehet kiválasztani a megfelelő színt. Én még megvétel előtt a plázából is kimentem, hogy természetes fényben melyik a legjobb. :D
Pozitívum: Nagyon jó az adagolója, az állaga, szépen el lehet dolgozni, nem szárad túl gyorsan. Közepes-erős fedésűnek mondanám. Nagyon tartós, reggeltől estig változatlanul fent marad, nem maszatolódik, nem csücsül be a mimikai ráncokba.
Negatívum: Azt vettem észre, hogy már 1 nap használat után pattanásaim jönnek elő tőle. Viszont nem használom napi szinten, csak alkalmanként, vagy ha van rejtenivaló pirosság az arcomon. Az illata sem tetszik, főként azért, mert nem is lenne szabad illatnak lenni egy alapozóban. Ha véletlenül az izzadás miatt valamennyi a szemembe jut, akkor csípi.
Összességében azt mondanám, hogy fél áron megérte, tartós, nekem alakalmi használatra okés, biztos van, akinek nem lesz pattis az arca tőle, ki kell próbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Panka10

2019. október 20.

Rengeteg alapozót próbáltam már ki, de nekem eddig ez vált be leginkább.
Az eddigi alapozóimmal főleg a tartósság volt a bajom, főleg télen, mikor a zsepis időszak kezdődik és az orrom körül lejött minden festék, ha használtam primert, ha nem. Nos ez az első alapozóm amellyel ezen a téren is meg vagyok elégedve (primer nélkül is!).
Másfél pumpányi elég az arcomra, én beauty blenderrel szoktam felvinni.
Ha egy negatívumot kéne mondanom, akkor az lenne, hogy pár óra után nagyon olajos lesz tőle a bőröm, de ezt egy minimális púderrel szépen lehet javítani.
Összességében bátran ajánlom ezt az alapozót, én biztos, hogy újra fogom venni! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Rengeteg alapozót próbáltam már ki, de nekem eddig ez vált be leginkább.
Másfél pumpányi elég az arcomra, én beauty blenderrel szoktam felvinni.

Petralacreme

2019. október 11.

Evekig hasznaltam, de az uj összetetele mar nem jo, nem tartos, nem fed, stb. Elhagytam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Fannnya

2019. szeptember 15.

Nem szeretem igazán, de az is igaz, hogy valószínűleg nem az én bőrömre találták ki. Túl vastag a fedése számomra, természetellenes hatást kelt. A színárnyalatai mind sárgás tónusúak, ráadásul még sárgábbra oxidálódnak. Arra használom, hogy a sokkal lightosabb alapozóimat sötétítem vele nyáron, ha kicsit durvább sminket akarok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Eszti111

2019. július 26.

Szeretem, évek óta ezt használom, szépen kiegyenlíti a bőröm. 24 órát azért nem bír ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Szandibeauty

2019. május 12.

A fresh wear változatát vettem meg, nekem nagyon bevált, elfed mindent, de közben nem fulldokol a bőröm. Egyetlen problémám, hogy nekem egy egész napot sose bírt ki, ha reggel elmentem és este értem haza, de púderrel meg fixálóval kitolható egy kicsit az idő:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

pankalany

2019. május 10.

Az új oxigénes formulával turbózott változatból először csak mintát próbáltam és úgy éreztem nahh, most végre megtaláltam az igazit, így JOY-napokon féláron meg is vettem a teljes kiszerelést. A minta nagyon meggyőző volt de most - egyenlőre kétszeri használat után - valahogy nem vagyok már vele teljesen elégedett. Kétféle primerrel és blenderrel próbáltam, de a pórusaimra eléggé ráerősít pedig nem annyira vészesek mint ahogy ez most mutatja őket, nem is értem. Próbálkozom majd még ecsettel is felvinni de ezt elsőre kizártam mert az a képzetem támadt hogy azzal kevésbé lenne természetes a hatása, illetve a felvitt mennyiségekkel is kísérletezni fogok aztán meglátjuk.

Egyenlőre 3 csillag aztán ha több tapasztalatot gyűjtök vele akkor frissítem a véleményt mert egyéb tekintetben amúgy kiváló. Szépen mattít (és az is marad a nap során) de nem maszk hatású, nem fullaszt, és tökéletes a színe is nekem (220 Sand).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Fujituli

2019. május 8.

Az állaga jó, nekem remekül bevált a vanília árnyalata. Nincsenek bőrhibáim, csak a bőrszín tökéletesítésére használom az alapozót. Száraz típusú vagyok, de nem érzem, hogy szárít, és remekül beépül a bőrbe. Tényleg matt - az is marad - , nem kezd el fényesedni. Habár én jobb szeretem, ha egy alapozónak van egy kis fénye, de ez a funkcióját teljes mértékben kielégíti, hiszen mattként árulják. Annyit jegyeznék meg, hogy talán kicsit erősebb a fedése, mint amilyenre én vágytam, szóval aknésoknak remek választás lehet, de én valami lightosabbat kerestem. Saját igényeimtől elvonatkoztatva, ez egy közepesen erős fedésű - maszk hatás nélküli - alapozó. Nem oxidálódott el nagyon, úgy értem nem lett pár óra múlva sárga a fejem. A pumpás adagolója praktikus, kevés is elég belőle. Általában két borsónyival lealapozom az egész arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.