L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. március 11.

Kategória:   Egyéb

Virvatuli

2016. augusztus 17.

Én nem lettem tőle se foltos, se természetellenesen barna, csak kicsit sárgás, de mivel amúgy is sárgásra barnul a bőröm (már amikor barnul), ez nem zavart. Viszont rettenetes az állaga, nagyon híg, folyik és csöpög mindenfelé. Könnyű eloszlatni, de utána törölhetem fel a fél szobát...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Damayanti

2015. december 19.

Valóban nem sárgás, mint sok más barnító, hanem szép barna és természetes színt ad, de nekem foltos lett és a ruhát is megfogta száradás után is egy kicsit, legalábbis a fehéret. Nem használtam el egy nyár alatt, következő tavaszra megromlott, kidobtam. Azért csak 1 csillag mínusz, mert biztos én voltam a béna a foltosság miatt, de mára tudom, hogy nincs az a barnító krém, ami megközelítené a természetes barnaság valódi szépségét... krém szag, foltok, ruha összefogás, kopás nélkül. És tényleg hagyott narancssárga nyomokat kézmosás után is néha...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

MissSz*

2014. március 21.

Az illata megér egy pontot,de különben borzalmas krém! Foltos lettem tőle nagyon,és tiszta narancssárga maradt az ujjaim között folyton. Az állaga nem rossz,de az eloszlatásra nagyon figyelni kell,különben csúnya és kifejezetten igénytelen hatása lesz. Néhányszor használtam,és egy idő után a probléma mentes bőröm begyulladt és viszkettem tőle,érzékeny bőrre NEM ajánlanám,mert horror lesz a vège.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Kmanci

2013. március 24.

Gyönyörű műbarna (inkább narancs) és foltos voltam tőle mikor használtam. Bár akkor még tini voltam, így nem is annyira figyeltem oda az egyenletességre, de azért rendszeresen bőrradíroztam, kezet mostam a használat után, stb. Mégis mindig brutális volt az eredmény. Igaz, hogy gyorsan, és durván barnított, mert egy nap alatt úgy néztem ki, mintha 2 hétig heti 3 alkalommal szoliztam volna. De pont ezért volt nagyon természetellenes. Az illatát nagyon szerettem, de kb. ennyi jót tudok elmondani róla. Szerintem drága is volt már akkor is, mikor használtam, ha még lehet kapni, azóta gondolom megduplázódott az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.