L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: nemesanita, Módosítva: 2011. november 28.

Kategória:   Testápolók

Hidratál és feszesít is egy lépésben! Az eredmény: puha, sima, feszes és ápolt bőr.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Schildi

2012. április 8.

Èn is nagyon szeretem. Nekem a fehér van meg, ami száraz-extra száraz börre van! Nagyon jól hidratál, kellemes puha tapintasú lesz a böröm és az illata is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

nemesanita

2012. január 1.

Nekem a zöld színű van meg,arról hirtelen nem találtam képet.:)
Nekem ez a legjobb testápoló azok közül amit valaha is próbáltam.Ez a fehér is jó volt amúgy,ami a képen van.Gyorsan beszívódó krémről van szó és az illata abszolút nem hivalkodó,hanem nagyon kellemes.
UPDATE: köszönöm,hogy közben találtatok képet a zöldről is!Viszont amióta a Dove limitált kiadású téli testápolója megjelent,azóta imádom,és ezt már valószínűleg nem veszem újra.Szerettem,de a Dove sokkal jobban ápolja a bőröm.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 1.

Nekem a zöld színű van meg,arról hirtelen nem találtam képet.:)