L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Hajápolás

Pocok96

2018. március 3.

Nekem is volt ilyenem. Imádtam, sokáig bírta, míg kb. a 100. leejtéskor végleg megadva magát eltört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

kissbarbara1990

2013. október 7.

Sok-sok évvel ezelőtt volt ilyen kefém, csak nem ovális,hanem olyan mint a Syoss keféje, nah olyan nagyobb lapos formájú. Nagyon szerettem ezt a kefét, nem cibáltam vele a hajamat, jó volt a fogása, könnyen tisztítható volt és nem töltődött fel tőle a hajam. Évekig bírta a strapát, tökéletes volt, csak sikerült eltörnöm valahogy és a nyele letört :( Ha tudnám hol lehet kapni újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.